Bendrovė „Kenova Asset Management“ plėtos naują biurų ir butų kompleksą Naujamiestyje, Algirdo gatvėje. Statybos darbus planuojama pradėti 2019 m. II pusm., investicijos sieks 20 mln. eurų.

Naujas administracinių ir gyvenamųjų patalpų kompleksas iškils Algirdo g. 0,5 hektarų sklype, kuris jau daugelį metų buvo apleistas ir neprižiūrimas, kadaise jame stovėjo bankrutavusio banko „Snoras“ akcininkui R. Baranauskui priklausęs namas.

Pasak „Kenova Asset Management“ direktoriaus Kęstučio Faktorovičiaus, investuoti į šį sklypą buvo nuspręsta dėl kelių priežasčių.

Vizualizacija: Kenova Asset Management

Naujamiestis dėl greta besidriekiančio senamiesčio, itin patogaus susisiekimo ir gerai išvystytos infrastruktūros jau kuris laikas yra labai patrauklus rajonas ne tik verslo atstovams, bet ir gyventojams. Sieksime sukurti pavyzdinį projektą, kuriame artimoje kaimynystėje apjungsime verslo keliamus aukščiausius standartus biurui ir kokybinius gyventojų poreikius naujam būstui”, – teigia K.Faktorovičius.

Kompleksą sudarys apie 8 500 kv. m ploto gyvenamosios ir administracinės paskirties patalpos. Statybos darbus planuojama baigti 2021 m.

Uždarame įmonės skelbtame konkurse dalyvavo 5 Lietuvos ir užsienio šalių architektų komandos. Laimėtojus rinko nepriklausoma 7 narių komisija, kurios gretose buvo Vilniaus miesto savivaldybės vyriausias architektas Mindaugas Pakalnis, paveldosaugininkas Vitas Karčiauskas, architektai Edgaras Neniškis, Tadas Balčiūnas ir Diana Sabaliauskienė bei kt.

Vizualizacija: Kenova Asset Management

Konkurso dalyviams buvo keliamas tikslas – sukurti modernios architektūros su unikaliu vidaus planavimu projektą, kuris ne tik darniai įsilietų į Vilniaus Naujamiesčio rajonui būdingą architektūrinį ansamblį, bet ir suteiktų jam išskirtinumo. Konkurso nugalėtojais geriausiai šią viziją išpildę tapo Lietuvos ir Danijos įmonių „Archinova“ ir „PLH Arkitekter A/S“ architektų komanda.

Pasak konkurso laimėtojų, tikslas buvo sukurti naują biurų pastatą su moderniomis darbo vietomis ir patraukliomis gyvenamosiomis erdvėmis. „Biurų pastato natūralaus akmens fasadas puikiai derės su aplinkiniais pastatais. Gyvenamojo pastato fasadas sukurs lengvą kontrastą su biurų pastato spalvomis. Pirmame aukšte suprojektuotas atviras ir peršviečiamas stiklinis fasadas atvers čia vykstantį kasdienį gyvenimą“, – teigia „PLH Arkitekter A/S“ vadovas Steen Enrico Andersen.

Vizualizacija: Kenova Asset Management

Tai bus pirmasis Lietuvos banko valdymo įmonės licenciją gavusios bendrovės „Kenova Asset Management“ plėtojamas projektas. Į šį nekilnojamojo turto objektą Algirdo g. investuoti pageidaujantys fiziniai ir juridiniai asmenys tai padaryti galės jau šių metų pabaigoje per investicinę bendrovę „Kenova Mixed Fund I“. Šiuo metu investicinė bendrovė yra pateikusi prašymą Lietuvos bankui dėl investicinės veiklos licencijos išdavimo.

„Kenova Asset Management“ valdybai vadovauja buvęs ilgametis „Danske bank“ Lietuvos filialo generalinis direktorius Gintautas Galvanauskas. Joje taip pat dirba vienas „Practica Capital“ investicijų fondo steigėjų Anatolijus Faktorovičius. „Kenova asset management“ komandos branduolį sudaro didelę patirtį NT projektų valdyme turintys specialistai ir patyrę NT pardavėjai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist