MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Vizualizacija: Kenova Asset Management
Statybos Vilniuje

Naujamiestyje iškils naujas biurų ir butų kompleksas

Bendrovė „Kenova Asset Management“ plėtos naują biurų ir butų kompleksą Naujamiestyje, Algirdo gatvėje. Statybos darbus planuojama pradėti 2019 m. II pusm., investicijos sieks 20 mln. eurų.

Naujas administracinių ir gyvenamųjų patalpų kompleksas iškils Algirdo g. 0,5 hektarų sklype, kuris jau daugelį metų buvo apleistas ir neprižiūrimas, kadaise jame stovėjo bankrutavusio banko „Snoras“ akcininkui R. Baranauskui priklausęs namas.

Pasak „Kenova Asset Management“ direktoriaus Kęstučio Faktorovičiaus, investuoti į šį sklypą buvo nuspręsta dėl kelių priežasčių.

Vizualizacija: Kenova Asset Management

„Naujamiestis dėl greta besidriekiančio senamiesčio, itin patogaus susisiekimo ir gerai išvystytos infrastruktūros jau kuris laikas yra labai patrauklus rajonas ne tik verslo atstovams, bet ir gyventojams. Sieksime sukurti pavyzdinį projektą, kuriame artimoje kaimynystėje apjungsime verslo keliamus aukščiausius standartus biurui ir kokybinius gyventojų poreikius naujam būstui”, – teigia K.Faktorovičius.

Kompleksą sudarys apie 8 500 kv. m ploto gyvenamosios ir administracinės paskirties patalpos. Statybos darbus planuojama baigti 2021 m.

Uždarame įmonės skelbtame konkurse dalyvavo 5 Lietuvos ir užsienio šalių architektų komandos. Laimėtojus rinko nepriklausoma 7 narių komisija, kurios gretose buvo Vilniaus miesto savivaldybės vyriausias architektas Mindaugas Pakalnis, paveldosaugininkas Vitas Karčiauskas, architektai Edgaras Neniškis, Tadas Balčiūnas ir Diana Sabaliauskienė bei kt.

Vizualizacija: Kenova Asset Management

Konkurso dalyviams buvo keliamas tikslas – sukurti modernios architektūros su unikaliu vidaus planavimu projektą, kuris ne tik darniai įsilietų į Vilniaus Naujamiesčio rajonui būdingą architektūrinį ansamblį, bet ir suteiktų jam išskirtinumo. Konkurso nugalėtojais geriausiai šią viziją išpildę tapo Lietuvos ir Danijos įmonių „Archinova“ ir „PLH Arkitekter A/S“ architektų komanda.

Pasak konkurso laimėtojų, tikslas buvo sukurti naują biurų pastatą su moderniomis darbo vietomis ir patraukliomis gyvenamosiomis erdvėmis. „Biurų pastato natūralaus akmens fasadas puikiai derės su aplinkiniais pastatais. Gyvenamojo pastato fasadas sukurs lengvą kontrastą su biurų pastato spalvomis. Pirmame aukšte suprojektuotas atviras ir peršviečiamas stiklinis fasadas atvers čia vykstantį kasdienį gyvenimą“, – teigia „PLH Arkitekter A/S“ vadovas Steen Enrico Andersen.

Vizualizacija: Kenova Asset Management

Tai bus pirmasis Lietuvos banko valdymo įmonės licenciją gavusios bendrovės „Kenova Asset Management“ plėtojamas projektas. Į šį nekilnojamojo turto objektą Algirdo g. investuoti pageidaujantys fiziniai ir juridiniai asmenys tai padaryti galės jau šių metų pabaigoje per investicinę bendrovę „Kenova Mixed Fund I“. Šiuo metu investicinė bendrovė yra pateikusi prašymą Lietuvos bankui dėl investicinės veiklos licencijos išdavimo.

„Kenova Asset Management“ valdybai vadovauja buvęs ilgametis „Danske bank“ Lietuvos filialo generalinis direktorius Gintautas Galvanauskas. Joje taip pat dirba vienas „Practica Capital“ investicijų fondo steigėjų Anatolijus Faktorovičius. „Kenova asset management“ komandos branduolį sudaro didelę patirtį NT projektų valdyme turintys specialistai ir patyrę NT pardavėjai.

4
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
EPARūmai jau patyliukais nugriauti, parkas nulygintastomasŽiauru Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
tomas
Skaitytojas
tomas

O tai Rumus nugriaus?

Rūmai jau patyliukais nugriauti, parkas nulygintas
Skaitytojas
Rūmai jau patyliukais nugriauti, parkas nulygintas

Nors statyti dar prieš karą, bet nesugebėti įtraukti į registrą. Kažkas patyliukais nuardė visas čerpes nuo stogo ir gražiai sudėjo kieme, ką be technikos padaryti neįmanoma. Kai viskas gerai papuvo pribaigimui pernai rūmai dar ir buvo padegti, bet aišku nieks net nesiaškino kas padegė.
Dabar Pakalnis rūko atsipūtęs brangius cigarus kamputyje, rūmus nugriovė, stiklainį patvirtino ir niekas net necyptelėjo.
Kažkada ten buvo parkas, dabar bus betoninis ofiso parkingas

Žiauru
Skaitytojas
Žiauru

Kai vietoje tikrai dailaus klasicistinio stiliaus “namo”, nors ten buvo tikri rūmai įkiša kažkokius ofisus su maksimaliu užstatymu

EPA
Skaitytojas
EPA

30metus gyvenu salia, pro langa maciau tuos neva “grazius” rumus ir visa sabakstyna. Pasiziurejes vizualizacijas, apsidziaugiau, kaip ir visa mano seima. projektas grazus, modernus, jis tikrai ines gyvybes sio rajono daliai. O nugriautas pastatas bei ta baisi, apzelusi ir netvarkinga teritorija tikrai nekelia jokiu sentimentu. Beje, mano tevai gyvena ten pat nuo senu laiku ir visi dziaugiasi.

Panašūs pranešimai

Paupyje planuojamas administracinis pastatas su gyvenamąja paskirtimi

Aidas Pelenis

Balsiuose projektuojamas 60 vietų privatus vaikų darželis

ELTA

„Sostena Auto“ Savanorių prospekte statys autosaloną

Aidas Pelenis

Gineitiškių rajone suplanuota nauja 34 kotedžų gyvenvietė

Evaldas Činga

Prie Gariūnių bus statomas restoranas, greičiausiai „McDonald‘s“

Aidas Pelenis

Pašilaičiuose bus įrengta nauja futbolo aikštelė

Aidas Pelenis

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika