Statybos Vilniuje

Naujajam „EIKOS“ verslo centrui pateikta 17 architektūrinių pasiūlymų

Lietuvos architektų sąjunga sulaukė net 17 architektūrinių pasiūlymų, kaip plėtoti komercinį sklypą esantį Lvovo g. 21 a. Konkursą organizavo UAB „Verslo investicijos“ ir Lietuvos architektų sąjunga.

Konkurso pagrindinis tikslas buvo išnagrinėti sklypo užstatymo galimybes, sukurti geriausią architektūrinį-urbanistinį sprendimą tinkantį projektuojamame sklype ir teritorijoje pagal šiai vietai taikomus reglamentus. Taip pat siekiama suprojektuoti pastatą, deramą prie esamos urbanistinės aplinkos mastelio, sukuriant jungtis su esama visuomeninių erdvių sistema ir užtikrinant jų vizualinį sąryšį su esamais nekilnojamojo turto objektais, išsaugant miestui svarbius vizualinius-erdvinius rakursus.

Konkursinius darbus galima apžiūrėti nuo 2019 07 24  iki 2019 07 30 darbo valandomis 8-17 val. Lietuvos architektų sąjungoje (Kalvarijų g. 1) atriumo antrame aukšte. Konkurso komisija nugalėtojus paskelbs iki 2019 08 02.

 

 Trims geriausius projektus Konkursui pateikusiems dalyviams skirti prizai: pirmosios vietos laimėtojui –12000 eurų, antrosios – 8 000 eurų, trečiosios – 5 000 eurų.

Su 17 architektūrinių pasiūlymų galite susipažinti ir čia:

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
54 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Airis
Airis
2 metus

Prasau statykim ne kubus, staciakampius ar stiklainius…

Andrius
Andrius
2 metus

Pirmas arba penktas, bet man asmeniškai labiausiai patiko pirmas dėl unikalios pastato struktūros ir formų, o visi kiti dizainai maždaug stačiakampės dėžutės su daug stiklo.

Vytas
Vytas
2 metus

pirmas unikaliausias kiti nieko naujo

Raimond
Raimond
2 metus

4 variantas

romas
romas
2 metus

tik uz 4. Labai geras projektas, kuris butent tinkantis taj vietai. Pirmas labai gerai, bet labiau tiktu i snipiskiu antra plana..bet ne siai vietai..arba kazkur link pedagoginio labiau..

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button