MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Statybos Vilniuje

Natūralumo mėgėjams – užbaigtas butų projektas Valakampiuose

Prestižiniame sostinės mikrorajone namų ieškantiems gyventojams atsiveria nauja galimybė. Sausio mėnesį baigiamas statyti ir visuomenei pristatomas jaukus 13 butų projektas „Rato 2”. Projekto autorių teigimu, būstai skirti žmonėms, svajojantiems apie įperkamus namus išskirtinėje sostinės vietoje, o pagrindinis projekto ypatumas – darna su aplinka.

Namai „ne iš popieriaus“

Kompaktiškas skandinaviško tipo trijų aukštų pastatas Rato g. 2 suprojektuotas taip, kad organiškai įsilietų į šioje Valakampių vietoje vyraujantį mažaaukštės architektūros ansamblį. Kurortinės aplinkos pojūčiui sustiprinti namo eksterjerui pritaikyta natūralaus medžio apdaila.

Sostinės gyventojai galės rinktis iš 30-67 kv. m ploto vieno, dviejų, arba trijų kambarių butų. Taip pat numatyta galimybė sujungti du butus ir taip papildomai išplėsti įsigyjamų namų erdvę. Būstai yra šviesūs, funkcionaliai išplanuoti bei turi po erdvų balkoną arba terasą su natūralios kvėpuojančios medienos apdaila. Kiekvienam namų ūkiui numatytas autonominis grindinis šildymas. Naujakurių patogumui taip pat įrengtos automobilių parkavimo vietos bei sandėliukai, uždarame kieme įkurta vaikų žaidimo aikštelė, o gyventojų privatumą saugos vaizdo kameros. Įgyvendinant „Rato2” projektą, nuo pat pradžių užsibrėžta išsaugoti sklype augančias dideles pušis, todėl pastatas natūraliai įsilieja į ekologišką aplinką.

Projekto vadovės Ilmos Stasiulytės teigimu, Valakampiai yra žaliausia ir vilniečių itin mėgstama sostinės vieta, tačiau iki šiol šioje miesto dalyje labai trūko komfortiškų mažesnės kvadratūros butų už racionalią kainą: „Rato2” užpildo svarbią rinkos spragą, nes įgalina pusiausvyrą tarp didelio miesto tempo ir poilsio prestižinėje vietoje. Be to, projektas yra praktiškai pabaigtas. Užuot rinkęsi NT „iš popieriaus“, žmonės gali patys atvykti ir objektyviai įvertinti kiekvieno buto privalumus“,- teigia projekto vadovė I. Stasiulytė.

Numatoma vidutinė būsto kaina projekte „Rato2” – 2450 eurų už kv. m. NT vystytojai  „Agerista” į „Rato2” statybas iš viso investavo beveik 1,3 mln. eurų. „Rato2“ projekto vadovė Ilma Stasiulytė anksčiau vadovavo „Naujosios Anglijos“, „Gvazdikų namai” ir kt. projektų pardavimui.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„Kuro aparatūros“ teritorijoje – naujas 25 loftų projektas, planuojama investuoti 1,5 mln. eurų

ELTA

Vilniaus oro uoste ketinama statyti naują VIP keleivių terminalą

ELTA

„Eigesa“ Naujamiestyje statys biurų pastatą, investicijos – 8 mln. eurų

BNS

Teismas išsklaidė abejones dėl „Misionierių sodų“ statybų teisėtumo

BNS

Pašilaičiuose prasidėjo naujos mokyklos statybos

Evaldas Činga

„BIOK laboratorija“ Vilniaus rajone statysis naują gamyklą

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika