Statybos Vilniuje

„Mitnija“ pradeda statyti ketvirtą S7 verslo centro etapą

Statybos kompanija „Mitnija“, pradeda statyti ketvirtą ir paskutinį S7 verslo centro etapą Žvėryno rajone. Projektą plėtoja nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „M.M.M. projektai“, su ja „Mitnija“ pasirašė daugiau nei 32 milijonų eurų statybos sutartį. Statybos darbus „Mitnija“ baigs 2021 m. birželį.

S7 verslo centro ketvirtą etapą sudarys šešių aukštų pastatas ir trijų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Bendras pastato plotas bus beveik 21 500 kv. m, iš kurių 12 500 kv. m skirta biurams, dar 9 000 kv. m – požeminei automobilių stovėjimo aikštelei. Ketvirto S7verslo centro etapo pastatas atitiks A+ energinės klasės reikalavimus.

2016–2019 m. „Mitnija“ pastatė pirmą ir antrą S7 verslo centro etapus, kuriuose įsikūrė „Danske Bank“ Globalių paslaugų centro ir „Telia Lietuva“ darbuotojai. „Danske Bank“ toliau plėsis į trečiąjį ir ketvirtąjį S7 verslo centro pastatus, kurie atitinkamai bus užbaigti šių metų gruodį ir 2021 m. birželio mėn. Baigus viso projekto statybą, S7 verslo centro bendras plotas bus 103 000 kv. m, iš kurių daugiau nei 53 500 kv. m bus skirta biurams, dar 49 500 kv. m požeminei automobilių stovėjimo aikštelei.

 

Julius Gendvilis, „Mitnijos“ generalinis direktorius, teigia, kad visa „Mitnijos“ komanda didžiuojasi ilgalaikiu bendradarbiavimu su „M.M.M. projektais“ ir galimybe statyti šį vieną moderniausių, žaliausių verslų centrų Lietuvoje.

„Nuo pirmo projekto etapo pradžios kartu su klientu sukūrėme draugiškus, atvirus, abipusiu pasitikėjimu grįstus profesinius santykius. Džiaugiuosi, kad tai tęsiasi iki šiol ir bendradarbiavimas statant šį didelį projektą vyksta sklandžiai, profesionaliai ir efektyviai. Tai neabejotinai prisideda prie projekto sėkmės – pirmas ir antras etapai baigti laiku ir už sutartą kainą. Esu tikras, kad ir trečią bei ketvirtą etapus pastatysime sutartu laiku ir suvaldysime visas statybos rizikas. Visa mūsų projekto komanda dar kartą įrodė, kad atvirumu ir pasitikėjimu grįsti ilgalaikiai santykiai sukuria didžiausią vertę tiek mums, tiek mūsų klientui“, – teigia Julius Gendvilis.

S7 verslo centro pirmas ir antras etapai gavo daugybę prestižinių apdovanojimų, tokių kaip „BREEAM New Construction Excellent“, LEESMAN+, o pirmas pastatas pripažintas ir geriausiu 2018 m. biurų paskirties projektu Baltijos šalyse.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
12 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button