Statybos Vilniuje

Miestiečių pageidavimu vietoje muziejaus – MO prekybos centras

Praėjus kiek daugiau nei metams nuo MO muziejaus statybų pradžios pastatas keičia savo paskirtį. Šį rudenį Pylimo gatvėje į svečius pakvies Lietuvoje dar neregėtas MO prekybos centras.

MO muziejaus įkūrėjai paskelbę, kad atsidarys jau šių metų rudenį, sulaukė tūkstančių prašymų permąstyti savo sprendimą. Vilniečių ir miesto svečių manymu – miestui trūksta naujo, gyvo ir patrauklaus prekybos centro, kuris suteiktų prasmingą laisvalaikį ir galėtų tapti turistų traukos centru.

Atlikus tris mėnesius trukusią apklausą, kurioje dalyvavo 352 417 respondentų, paaiškėjo, kad 92 proc. apklaustųjų vietoje muziejaus norėtų matyti prekybos centrą, 7 proc. – automobilių stovėjimo aikštelę ir tik 1 proc. apklausos dalyvių pasisakė už muziejų.

 

Įvertinus miestiečių nuomonę ir lūkesčius, MO valdyba nusprendė keisti profilį ir vietoje muziejaus atidaryti MO prekybos centrą, kuriame įsikurs daug žymių parduotuvių ir pasaulinio lygio laisvalaikio praleidimo vietų, kurių iki šiol Lietuvoje nebuvo.

MO atsidarys tarptautinis kairiarankiams pritaikytų prekių tinklas „Leftorium“. Pasak MO valdybos: „MO labai svarbu patenkinti įvairių žmonių poreikius, o net 10 proc. visuomenės yra kairiarankiai, kurie iki šiol buvo ignoruojami.“

Keisti požiūrį į sportą kvies naujos kartos sporto klubų, kuriuose nėra šviesos, dėl to mažos kainos, lyderis „Gym In the Dark“. Jis siūlys ne tik pigią narystę, bet ir pamiršti rūpesčius dėl makiažo sporto metu.

 

Viršutinį centro aukštą užims didžiausia Europoje „Starbucks“ kavinė. Joje dirbs tik lietuvių filologijos magistro studijas baigę žmonės, taigi pirmą kartą lietuviai galės patirti tikrą džiaugsmą, kai jų vardai ant puodelių bus užrašyti teisingai.

Projektuojant naująjį prekybos centrą, buvo atsižvelgta į daugumos pageidavimus, taigi centre taip pat įsikurs devynių aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje bus eksponuojama visa MO sukaupta 5000 meno kūrinių kolekcija.

„Džiaugiamės galėdami gyventojams pasiūlyti vietą, kurios taip trūko, ir sukurti naujos kartos prekybos centrą šalia Vilniaus senamiesčio“, – apie pasikeitusius planus kalba MO vadovė.

 

Tiksli MO prekybos centro atidarymo data bus paskelbta balandžio 19 dieną.

PAPILDYTA: Tai tebuvo balandžio 1-osios pokštas. Su Melagių diena visus!

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
ffsindeed
ffsindeed
8 mėnesius

Mo museum is a shit show of some 8yo kids’ doodles but it should probably remain a museum.

fffS
fffS
3 metus

Nu ir apsurdas ,pagal kokes jus apklausas nusprendete? Apsurdas cia tik LT taip imanoma.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button