Statybos Vilniuje

Karoliniškėse iškils šešiaaukštis verslo centras

Karoliniškėse, L. Asanavičiūtės ir A.P. Kavoliuko gatvių kampe, planuojamos naujo verslo centro statybos. Šiuo metu šiame sklype yra automobilių saugojimo aikštelė. Sklypas priklauso UAB „Karklita“, kuri yra „M.M.M. projektų“ dalis. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „M.M.M. projektai“ įgyvendino tokius projektus kaip verslo kvartalas Saltoniškėse, vysto verslo centrų projektus greta Vingio kino teatro (Savanorių 5), daugiabučių kvartalą prie Vingio parko ir kt.

„Administracinės paskirties pastatas projektuojamas taisyklingos stačiakampės formos, šešių antžeminių aukštų bei vienu antstatu ir dviem požeminiais aukštais. Pastatas projektuojamas su vidiniu kiemeliu (atriumu) dėl geresnio patalpų natūralaus apšvietimo. Požeminiuose aukštuose numatomos automobilių saugojimo vietos ir techninės patalpos. Pirmame pastato aukšte projektuojamas pagrindinis įėjimas su holu, restoranas, sporto klubas ir patalpos konferencijoms. Pirmo aukšto lygyje lauke projektuojamos papildomos automobilių saugojimo vietos, dviračių saugojimo vietos, rūkymo zona. Administracinės patalpos projektuojamos nuo antro aukšto. Ant pastato stogų planuojamas lauko terasos pastato naudotojams“, – apie būsimą pastato išplanavimą rašoma projektiniuose siūlymuose.

Projekto techniniai parametrai

 • Planuojamo objekto adresas – L. Asanavičiūtės g. 31;
 • Sklypo plotas – 5 759,23 m2;
 • Pastato bendras plotas – 22 960,00 m2:
  • Antžeminės dalies plotas – 14 060 m2,
  • Požeminės dalies plotas – 8 900 m2;
 • Pastatas 6 aukštų (aukštis – 28,12m);
 • Automobilių stovėjimo vietų skaičius – 374 vnt.;
 • Energetinio efektyvumo klasė – A+;
 • Projekto vystytojas – UAB „Karklita“ (M.M.M. projektų dalis);
 • Projektinius siūlymus ruošė – UAB „ Unitectus“, projekto vadovas Tomas Tankelevičius.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki birželio 27-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projekto viešas svarstymas numatomas pirmadienį, liepos 1 d., Vilniaus miesto savivaldybės patalpose, Konstitucijos pr. 3, 244 kabinete. Diskusijų pradžia 17.00 val.

 
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
22 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Dos

labai nupigintas projektas. Gaila

hmm

Ir kaip gi tas projektas nupigintas?:) A+ klasės pastatas vietoj surūdijusių geldų aikštelės? toje vietoje aplamai nei vieno gražaus pastato nėra, šis bus išskirtinis, nors nėra kažkoks šedevras

Dos

As palaikau ideja statyti verslo centrus. Tiesiog velniai rautu, norisi matyt kokybiska architektura, kuri dar labiau pagyvintu rajona.

hmm

o aš nesutinku, kad šalia aptriušusios norfos ir supelijusių sovietinių blokinių monstrelių (ar net poros renovuotų namų)šedevras gerai atrodytų.. Jis dar labiau badytų akį ir išryškintų aplinkinį skurdą ir architektūrinį disbalansą.. šitas variantas yra visai geras ir pakankamas būtent tai vietai, o ne kaip atskiras architektūrinis sprendimas

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button