Kalnėnuose tarp Lukšinės ir Ašmenėlės g. esančiame sklype rinkai pristatytas uždaras 10 premium klasės namų kvartalas, kurtas siekiant įgyvendinti modernaus, patogaus ir inovatyviais technologiniais sprendimais pagrįstą būsto koncepciją.

Teritoriją su lengva įkalne siekta išnaudoti, suteikiant galimybę kiekvienam namui būti šiek tiek aukščiau už prieš tai esantį ir neužstoti jam erdvės, kuri dar labiau išryškėja pro didelius langus – fasadines vitrinų konstrukcijas – vieną šio projekto išskirtinumų.

Projekte gausu inovatyvių inžinerinių sprendimų: geoterminio šildymo sistema, vitrininių langų konstrukcijos su saulės kontrolės žemos emisijos dangomis, stumdomos paslėptų vyrių durų sistemos, ventiliuojamas fasadas su titan-cinko plieno lakštais.

Projekto namai išsiskirs ne tik modernia architektūra, funkcionaliais išplanavimais, bet ir galimybe įsirengti individualų baseiną, kurių vieta sklype apgalvota taip, kad būtų užtikrinamas maksimalus gyventojų privatumas.

Namai suprojektuoti nuo 225,45 iki 273,17 kv. m, 4-5 kambarių (+ papildomos erdvės: darbo kambariai, drabužinių patalpos, keli vonios kambariai). Kiekvienas namas turi uždarą garažą atskirame cokoliniame aukšte bei nuo 7,54 iki 10,24 a. sklypą. Į šį privatų ir uždarą kvartalą bus atvykstama per pagrindinius įvažiavimo vartus.

Energinė klasė: A++. Namai parduodami su pilna daline apdaila bei sutvarkytu gerbūviu.

Namų kainos projekte: 599 000 – 699 000 Eur (2595 – 2639 Eur / kv. m).

Išskirtina ir projekto aplinka: visavertiškai išvystyta teritorijos infrastruktūra, moderni kaimynystė, už kelių šimtų metrų esanti “Karalienės Mortos” mokykla bei tokie gamtos objektai kaip Ribiškių kraštovaizdžio draustinis ir per jį einantys pažintiniai takai, Pavilnių regioninis parkas.

Projekto autoriai: Studija lape. Projekto statybos darbus suplanuota pradėti – 2022 I ketv., kvartalą pilnai užbaigti – 2023 IV ketv.

NT projektų žemėlapis

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

30 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist