Statybos Vilniuje

Jakšto gatvėje bus rekonstruojamas istorinis pastatas: įkurdins viešbutį (vizualizacijos)

Naujamiestyje esantį viešbučio ir daugiabučio gyvenamojo pastato kompleksą numatoma rekonstruoti. Projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog vidiniuose kiemeliuose projektuojamos naujai sutvarkytos, apšviestos erdvės, kurios bus prieinamos visuomenei. Planuojama, jog šiaurinis kiemelis bus pritaikomas ūkinėms viešbučio reikmėms.

„Projektiniai pasiūlymai rengiami pastatams A. Jakšto g. 9 ir A. Jakšto g. 9a. Pastato A. Jakšto 9 rekonstravimas ir pritaikymas viešbučiui su universalia sale, išlaikytų visuomeninę objekto funkciją. Vertingi restauruoti, konservuoti interjero elementai būtų prieinami visuomenei. Erdvė apie pastatą, vidiniai kiemeliai įgautų naują prasmę ir taptų visuomeniniu traukos objektu“, – apie būsimą statinį rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Nuotr.: UAB „Forma“

Po kiemeliais bus įrengtos viešbučio patalpos

Po A. Jakšto gatvės kiemeliu projektuojama restorano viešbučio salė. Esamo reljefo lygyje numatomas eksploatuojamas stoglangis – švieslangis, naujai restorano salei apšviesti.

 

Projekte taip pat nurodoma, jog kiemelis A. Vienuolio g. pusėje bus pritaikomas automobilių parkavimui, projektuojamas privažiavimas prie esamų bendrasavininkų garažų, sutvarkoma esama chaotiška situacija. Kiemelyje projektuojami priestatai, vadovaujantis urbanistine koncepcija. Po kiemeliu projektuojamos „lounge bar“ patalpos. Esamo reljefo lygyje numatomas eksploatuojamas stoglangis – švieslangis, „lounge bar“ patalpoms apšviesti.

Projekto techniniai parametrai

  • Objekto adresas – Jakšto g. 9, Naujamiestis;
  • Sklypo plotas – 3 974 m2;
  • Pastato bendras plotas – 7 572,3 m2;
  • Statinio aukštis – 3 aukštai su mansarda (18,05m aukščio);
  • Viešbučio kambarių skaičius – 138 vnt.;
  • Pastato energetinio efektyvumo klasė – nenurodoma;
  • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 9 vnt. (daugiau vietų planuojama išpirkti ne sklypo ribose);
  • Projekto vystytojas – UAB „Timis“;
  • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Forma“, projekto vadovė – Saulius Mikštas.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki balandžio 10-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks balandžio 10 d. 18 val. nuotoliniu vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda: https://youtu.be/3bjaYzs-0LE

Nuotr.: UAB „Forma“
Nuotr.: UAB „Forma“
Nuotr.: UAB „Forma“
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Eglė

Aš visada esu už miestų plėtrą ir prieš šabakštynų išsaugojimą, bet noriu atkreipti dėmesį, kad projekto autoriai teigia, jog “puošnius fasadus gožia peraugę prastos būklės medžiai”. Kur arboristų rengta analizė, kuri patikintų, kad tie medžiai prastos būklės? Gyvenu netoliese, matau tuos medžius kasdien, esu architektė ir neretai tenka vertinti sklype esančius medžius, todėl galiu ramiai teigti, kad šie medžiai tikrai yra puikios būklės ir jų kirtimas vardan keisto panduso man atrodo net labai nelogiškas. Sklypo želdynų kiekis nurodytas 1.96%, tuo tarpu įstatymai reikalauja užtikrinti mažiausiai 10%, bet kažkodėl čia galime užsimerkti, iškirsti viską, kas jau užaugę ir grįžti į XX… Skaityti daugiau

Kaimynė

Yra du labai blogi dalykai šiame projekte- 1)viešbučiui nenumatyta stovėjimo aikštelių, 9 vnt aišku per mažai. Nurodykit ,kur parkuosis jūsų svečiai tada. Nes į mūsų kiemus šalia jau ir taip braunasi mašinos, nulaužia vartus ir užtvorius, lipa ant želdinių, užstato įėjimus į namus, mums vietos nebėra. Tai kur tas šalia- į mūsų kiemų vietas? Dar plius 50-100 mašinų- nebus nė kuo kvėpuoti. O kur dar aptarnaujantis transportas ir taip užkištoje gatvėje.
2) kiemo ervė į gatvę buvo gera vieta pasistoviniuoti , prasivaiščioti, praeiti kiemais į kitą pusę link Operos teatro. Dabar matome uždaras tvoras. Miestas tik išrinktiesiems?

Saulė

Aš irgi kaimynė 1) turiu kie kitokią nomonę dėl automobilių parkavimo. Daugybė viešbučių Europos didmiesčių centruose neturi dedikuotų stovėjimo aikštelių ar parkavimo vietų. Jei atvyksti automobiliu, renkiesi kitą viešbutį, kuris dažniausiai ne centre. Jei atvyksti kitu transportu, viešbutis centre – labai patogu.
2) dėl kiemo erdvės – sutinku – nesuprantu kam ta tvora iš Jakšto gatvės pusės ir kodėl negalima palikti praėjimo šiuo žaviu kiemeliu.

Hesburgeris

Buvo jaukus skveras, dabar jį visą sunaikins ir padarys milžinišką rampą, dar tvorom apstatys, bus labai “prieinama visuomenei”

Sedziu namie

Dabar pastatas turi savita atmosfera, tokia siek tiek siurpia, gotikine, ir tas zavu. O tie baltai isdazyti balkonai visiskai ne i tema, viska sujaukia… netenka pastatas tos atmosferos 🙁 apie tuos stiklinius laiptus vidury kiemelio isvis tyliu 🙁

Justas

Nesimato nieko autentisko, jokiu islaikytu fasado detaliu, kurios buvo, kazkos nevykes maketas, kaip visada kuo pigiau, galit kelt i perkunkiemi, taip ir niokojamas Vln centras

Kranas

Vizualizacijoja nera 1:1 atvaizdavimas, niekas nesvaistys laiko drakono galvu modeliavimui 😀 pastatas islaikys esama autentiska vaizda

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button