Bendrovė „MB projektas“ (UAB Merko būstas dukterinė įmonė) organizavo projekto „Daugiabučių gyvenamųjų namų kompleksas Daugėliškio g. 33A, Vilniuje“ kviestinį architektūrinį konkursą.

Projekto konkursui pasiūlymus pateikė keturi dalyviai – UAB „City Projects“, UAB „Forma“, UAB „Vilniaus architektūros studija“ ir UAB „stART studio“. Konkurso nugalėtoju tapo UAB „Vilniaus architektūros studija“. Su geriausio darbo autoriais bus inicijuojamos derybos dėl tolimesnių projektavimo darbų.

Architektūros konkurse rinkdama laimėtoją, komisija ypatingą dėmesį skyrė projekto funkcionalumui, integralumui, vizualinei dermei. Šnipiškės – perspektyvi ir vilniečių mėgstama vieta gyventi, todėl ir būsimo daugiabučio projekto koncepcija reikalauja itin apgalvoto sprendimo ir statinių, įsiliejančių į kompleksišką mikrorajono vaizdą. Buvo džiugu matyti, kad visi keturi konkurso dalyviai mikrorajoną įvertino ir pildė kūrybiškais, originaliais architektūriniais sprendimais, – sakė Saulius Putrimas, UAB Merko statyba generalinis direktorius.

Pateiktų darbų vertinimas vyko uždarame vertinimo komisijos posėdyje. Konkurso pasiūlymams (konkursiniams projektams) vertinti sudaryta Konkurso Vertinimo komisija buvo sudaryta iš šių narių: Mindaugo Pakalnio (Vilniaus miesto savivaldybė), Sauliaus Putrimo (UAB „MB projektas“), Tado Balčiūno (UAB „T. Balčiūno architektūros biuras“) Andriaus Gasiūno (UAB Merko statyba).

Atrenkant geriausią projektą buvo atsižvelgiama į gautų pasiūlymų urbanistinį kontekstą, projekto integralumą, atitikimą darnaus miesto vystymo principams. Taip pat dėmesys buvo skiriamas ir pasiūlymų architektūrinėms išraiškoms, funkciniams sprendimams ir pasiūlytų sprendimų racionalumui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

14 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.