MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
K18b
Statybos Vilniuje

Išduotas statybos leidimas D.Libeskindo suprojektuotam kompleksui „k18b“

Daugiafunkcinio komplekso projektui „k18b“ (Konstitucijos pr. 18B) šiandien išduotas statybos leidimas. Ši informaciją paskelbta informacinėje sistemoje „Infostatyba“.

Daugiafunkcinio komplekso „k18B“ projektą parengė žymaus architekto Danielio Libeskindo studija, laimėjusi Vilniaus miesto savivaldybės, Lietuvos architektų sąjungos ir investicijų valdymo bendrovės „Lords LB Asset Management“ rengtą konkursą.

„Kompleksas „k18B“ bus dešiniojo Neries kranto akcentas, kuris įpūs gyvybės ir energijos tolimesniam Konstitucijos prospekto vystymuisi. Projektuodami šį kompleksą norime sukurti naują XXI a. Vilniaus traukos tašką, papildydami esamą architektūrinį ir istorinį šios vietos kontekstą”, – teigė praėjusiais metais Vilniuje lankęsis Danielis Libeskindas.

„Mūsų žiniomis šiuo metu ieškomas (arba jau turimas) rangovas, todėl darbų pradžios tikimės dar šių metų pirmoje pusėje“ – rašo „Citify – projektų žemėlapis“ savo Facebook paskyroje.

K18b

Būsimas daugiafunkcinis kompleksas „k18b“

Projektiniuose siūlymuose nurodoma, kad bus statomas trijų aukštų požeminis parkingas, o antžeminės, septynių aukštų podiumo dalies aukštis bus 34 m, o dvidešimties aukštų ofisų bokšto aukštis – 84 m. Absoliutinė statinio bokšto viršūnės altitudė yra 190,3 m.

Atriumas apjungs dvi pastatų dalis – septynių ir dvidešimties aukštų pastatus, kur planuojami „Radisson RED“ viešbučio kambariai ir aptarnavimo patalpos. Viešbutyje numatoma įkurdinti iki 210 dviviečių kambarių, kultūrines poilsio erdves, restoranus su lauko terasa. Bendras projektuojamo viešbučio aukštų plotas bus apie 10 200 kv.m

„Ofisų dalies vestibiulis yra suplanuotas rytinėje podiumo pirmojo aukšto dalyje. Aukščiausius standartus rinkoje atitinkantys „A“ energetinės klasės biurai numatomi 7-20 pastato bokšto aukštuose. Ofisų erdvių funkciniai ir technologiniai – inžineriniai sprendiniai pasižymi universalumu, kai aukšte galima įkurdinti vieną arba du atskirus ofisus. Bendras projektuojamų biurų plotas yra apie 11 500 kv.m. įskaitant pasitarimų kambarius, recepcijos ir poilsio zonas. Numatomas optimalus darbo vietų skaičius yra apie 1000 vietų“, – pristatoma miesto savivaldybei pateiktuose projektiniuose siūlymuose.

K18b
K18b

4
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
rokasArvydas NorkūnasWowTomas Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
rokas
Skaitytojas
rokas

Tik greičiau, nes tuoj balvonai mėgins uždrausti statyti. Pas mus pilietinė visuomenė įdomi. Kai verslas statosi ir investuoja rėkia kaip blogai, kai politikai kyšius ima tai gerai…renka ir į gatves neina. Bet dėl kiekvieno pastato prie savivaldybės grindinį trina.

Arvydas Norkūnas
Skaitytojas
Arvydas Norkūnas

Mane džiugina, kad turistai važiuodami Geležinio Vilko tiltu, pvz į Šnipiškių Japonišką sodą (daug puikesnį nei paprastai augančios pakrantėje sakuros) ar nacionalinį stadioną, regės labai koncentruotą šiuolaikinės Lietuvos ekonominio gyvenimo pulsą, puikius architektūrinius sprendimus. Pagerės centro įvaizdis ir einančiųjų Baltuoju tiltu, numatė Libeskindas įvaizdžio tobulėjimą vykstant į Konstitucijos pr. ir iš rytų. Formuosis tuo pačiu dešiniajame Neries krante centro nauji traukos taškai. Kiekvienas šiuolaikiškai mastantis lietuvis, gyvenantis žvelgiant į perspektyvą, o ne į praeitį galės justi pasitikėjimą sava šalimi ir sostinės įvaizdžiu!

Wow
Skaitytojas
Wow

Puikios naujienos!!!

Tomas
Skaitytojas
Tomas

Na pagaliau

Panašūs pranešimai

Farmacijos logistikos lyderė „Oribalt“ prie Vilniaus statys logistikos centrą

Donatas Andrijauskas

Vienuolyno teritorijoje bus statoma kepyklėlė

Aidas Pelenis

Paupyje planuojamas administracinis pastatas su gyvenamąja paskirtimi

Aidas Pelenis

Balsiuose projektuojamas 60 vietų privatus vaikų darželis

ELTA

„Sostena Auto“ Savanorių prospekte statys autosaloną

Aidas Pelenis

Gineitiškių rajone suplanuota nauja 34 kotedžų gyvenvietė

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika