Statybos Vilniuje

Išduotas statybos leidimas D.Libeskindo suprojektuotam kompleksui „k18b“

Daugiafunkcinio komplekso projektui „k18b“ (Konstitucijos pr. 18B) šiandien išduotas statybos leidimas. Ši informaciją paskelbta informacinėje sistemoje „Infostatyba“.

Daugiafunkcinio komplekso „k18B“ projektą parengė žymaus architekto Danielio Libeskindo studija, laimėjusi Vilniaus miesto savivaldybės, Lietuvos architektų sąjungos ir investicijų valdymo bendrovės „Lords LB Asset Management“ rengtą konkursą.

„Kompleksas „k18B“ bus dešiniojo Neries kranto akcentas, kuris įpūs gyvybės ir energijos tolimesniam Konstitucijos prospekto vystymuisi. Projektuodami šį kompleksą norime sukurti naują XXI a. Vilniaus traukos tašką, papildydami esamą architektūrinį ir istorinį šios vietos kontekstą”, – teigė praėjusiais metais Vilniuje lankęsis Danielis Libeskindas.

 

„Mūsų žiniomis šiuo metu ieškomas (arba jau turimas) rangovas, todėl darbų pradžios tikimės dar šių metų pirmoje pusėje“ – rašo „Citify – projektų žemėlapis“ savo Facebook paskyroje.

K18b

Būsimas daugiafunkcinis kompleksas „k18b“

Projektiniuose siūlymuose nurodoma, kad bus statomas trijų aukštų požeminis parkingas, o antžeminės, septynių aukštų podiumo dalies aukštis bus 34 m, o dvidešimties aukštų ofisų bokšto aukštis – 84 m. Absoliutinė statinio bokšto viršūnės altitudė yra 190,3 m.

Atriumas apjungs dvi pastatų dalis – septynių ir dvidešimties aukštų pastatus, kur planuojami „Radisson RED“ viešbučio kambariai ir aptarnavimo patalpos. Viešbutyje numatoma įkurdinti iki 210 dviviečių kambarių, kultūrines poilsio erdves, restoranus su lauko terasa. Bendras projektuojamo viešbučio aukštų plotas bus apie 10 200 kv.m

 

„Ofisų dalies vestibiulis yra suplanuotas rytinėje podiumo pirmojo aukšto dalyje. Aukščiausius standartus rinkoje atitinkantys „A“ energetinės klasės biurai numatomi 7-20 pastato bokšto aukštuose. Ofisų erdvių funkciniai ir technologiniai – inžineriniai sprendiniai pasižymi universalumu, kai aukšte galima įkurdinti vieną arba du atskirus ofisus. Bendras projektuojamų biurų plotas yra apie 11 500 kv.m. įskaitant pasitarimų kambarius, recepcijos ir poilsio zonas. Numatomas optimalus darbo vietų skaičius yra apie 1000 vietų“, – pristatoma miesto savivaldybei pateiktuose projektiniuose siūlymuose.

K18b
K18b
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
rokas
rokas
2 metus

Tik greičiau, nes tuoj balvonai mėgins uždrausti statyti. Pas mus pilietinė visuomenė įdomi. Kai verslas statosi ir investuoja rėkia kaip blogai, kai politikai kyšius ima tai gerai…renka ir į gatves neina. Bet dėl kiekvieno pastato prie savivaldybės grindinį trina.

Arvydas Norkūnas
Arvydas Norkūnas
2 metus

Mane džiugina, kad turistai važiuodami Geležinio Vilko tiltu, pvz į Šnipiškių Japonišką sodą (daug puikesnį nei paprastai augančios pakrantėje sakuros) ar nacionalinį stadioną, regės labai koncentruotą šiuolaikinės Lietuvos ekonominio gyvenimo pulsą, puikius architektūrinius sprendimus. Pagerės centro įvaizdis ir einančiųjų Baltuoju tiltu, numatė Libeskindas įvaizdžio tobulėjimą vykstant į Konstitucijos pr. ir iš rytų. Formuosis tuo pačiu dešiniajame Neries krante centro nauji traukos taškai. Kiekvienas šiuolaikiškai mastantis lietuvis, gyvenantis žvelgiant į perspektyvą, o ne į praeitį galės justi pasitikėjimą sava šalimi ir sostinės įvaizdžiu!

Wow
Wow
2 metus

Puikios naujienos!!!

Tomas
Tomas
2 metus

Na pagaliau

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button