Sostinės savivaldybei pateikti projektiniai siūlymai, kurie pristatomi kaip rekonstrukcijos darbai. Panašu, jog šį projektą vystys „Hanner“ antrinė įmonė. Projektiniuose siūlymuose nurodoma, jog siurblinė bus rekonstruojama, o visame sklype bus statomi dar trys korpusai: A korpusas – 7 aukštų gyvenamosios paskirties 39 butų gyvenamasis namas, B korpuse numatoma 60 butų ir komercinės patalpos, o C korpuse bus įrengtos viešbučio paskirties pastatas – bendrabutis su bendrystės erdvėmis („co-living“).
Po sklypu projektuojama vieno aukšto, požeminė, 115-os vietų, automobilių saugojimo aikštelė.
„Kieme projektuojamas 7 aukštų gyvenamosios paskirties 39 butų, vienos laiptinės pastatas (A korpusas). Sklypo rytiniame kampe, šalia atskiru projektu projektuojamos Riterių g., projektuojamas 6-7 aukštų viešbučių paskirties pastatas su gyvenamosiomis patalpomis (B korpusas). B korpuse 2-7 aukštuose numatoma 60 gyvenamosios paskirties butų, 1 aukšte numatoma 10 komercinių patalpų su atskirais patekimais, projektuojama viena laiptinė. C korpuse 1-6 aukštuose numatoma viešbučio paskirties 27 vnt. kambarių (numerių) su bendro naudojimo patalpomis, skirtomis viešbučio gyventojams (bendro naudojimo virtuvės, poilsio, pramogų bei darbo zonos, sporto salė, skalbykla) projektuojamos dvi laiptinės, du liftai“, – apie sklypo užstatymą rašoma projektiniuose siūlymuose.
Projekto techniniai parametrai
- Planuojamo objekto adresas – Kareivių g. 2D, Žirmūnai;
- Sklypo plotas – 4 874 m2;
- Želdynų plotas sklype – 1 949,60 m2 (40% sklypo);
- Pastato bendras plotas – 11 496 m2:
- Antžeminis plotas – 7 716 m2:
- Viešbučių ir administracinės paskirties plotas – 3 959 m2;
- Gyvenamosios paskirties plotas – 3 757 m2;
- Požeminis plotas – 3 780 m2;
- Antžeminis plotas – 7 716 m2:
- Statinio aukštis – 6-7 aukštai (iki 25,08 m aukščio);
- Pastato energetinio efektyvumo klasė – A++;
- Viešbučio kambarių kiekis – 27 vnt.;
- Biurų kiekis – 10 vnt.;
- Butų kiekis – 99 vnt.;
- Dviračių saugojimo vietos – 27 vnt.;
- Automobilių parkavimo vietų skaičius – 115 vnt. (požeminis parkavimas);
- Vaikų žaidimo aikštelė – 100 m2;
- Projekto vystytojas – UAB „Imorta“;
- Projektinius siūlymus ruošė UAB „Eventus Pro“ ir UAB „Praibulė“, projekto vadovė – Ernesta Railė.
Viešas svarstymas
Visuomenės atstovai iki vasario 26-osios, 17.30 val., savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks kovo 1 d., 15.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į vaizdo transliaciją čia.

bandau suprasti kada baigsis šitas besaikis miesto darkymas, neaiškios paskirties pastatais. Projektai vystomi minimaliais standartais, kainuoja milijonus, o net automobilio žmonės vėliau neturi kur statyti…ar jūs juokaujate?
Taip jau yra, Haneriui netgi į naudą kiek įmanoma daugiau apsunkinti subrangovams darbų vykdymo sąlygas, kad kuo daugiau santykinai nekokybiško darbo būtų atlikta, už kurį, savo ruožtu, galima būtų ženkliai neprimokėti subrangovams. Ir tai yra įmonė nesidrovinti teikti “profesionalų” lygio komentarus mass-medijoje. Šlykštu. Lengvi milijonai iš paprastų statybininkų prakaito ir kraujo – ar tai turėtų būti pavyzdys?
Tai kad Haneris nestato, net zmoniu neturi, viska daro subrangos, o po to haneris visus bauduoja ir nemoka babkiu meslina firma tiesa pasakius, geriau is ju nepirkti, nes kokybes tikrai ne kokios, ypac viduje, teko pas juos biski dirbti vidaus apdailoje, tai patikekit nepriziuri jie nieko, pertvaros, nesusuktos iki galo, kampu nera, sleiva kreiva ir panasiai. Nekokybiskai atlieka vidaus darbus.
Hanner lygio chlamas…kodel niekas jiems per kakta neduoda?
Valioooo, Vilniuje labai trūksta bendrabučių, ypač šioje vietoje, Kalvarijų gatvė beveik neapkrauta, praktiškai tuščia būna tiek rytais, tiek vakarais. Pamenu vaikystėje tėvai labai džiaugėsi kai iš bendrabučio kraustėmės į butą, o dabar vėl bendrabučiai grįžo į madą.