Greta Žirmūnų „Impuls“ bus statomas 5 daugiabučių kompleksas

Komentarai 15

 1. Vilnietis says:

  Tai kad stato naujus pastatus ir tvarko teritoriją džiugina. Bet į šoką varo tokie skaičiai: naujų butų 519, o automobilių stovėjimo vietų skaičius 464. Nors visiems suprantama – tie, kas perka naują butą tikrai turės bent 1 mašiną, o kai kurie iš jų ir po 2 (gyvenu naujame rajone ir matau tai pas savo kaimynus, pora iš jų turi 3 mašinas). Automobilių stovėjimo vietų turi būti nemažiau nei butų.

  • genys says:

   Jau šešti metai be mašinos Vilniuje. Yra dviračiai, paspirtukai, nuoma, citybee, traukiniai. Požeminės aikštelės (net ne garažo) kaina už m2 buvo dvigubai didesnė už buto m2. Iš principo nepirkau ir auto pardaviau. Nesigailiu.

 2. kaimynas says:

  Na ir vel ir vel statomi getai, tas pats projektas tie patys namai kaip ir aplink visa vilniu. Dar iki siol nera tikslaus vilniaus sudaryto architektinio veido, koki tarkim turi londonas, paryzius ir pan., ir ar B klase dar kalima statyti?

 3. Žirmūnietė says:

  Ar žinote, ar bent galite įsivaizduoti kokie ten kamščiai!!! Ten visiškai nesutvarkytas eismas, gatvė nepritaikyta tokiam automobilių srautui.E

  • ASDAS says:

   Ka tu cia blemba nusisneki? as dirbu toj vietoj ten visiskai jokiu kamsciu nera ten beveik tuscios gatves buna. Man atrodo kad tiesiog konkurentai stengiasi apsmeizti kiekviena nauja nt projekta akivaizdziai meluodami kad tik ten butu nepirktu o pas juos pirktu….

   • 777 says:

    Verkių gatvėje nėra kamščių? Viršutinė Žirmunkė jau dabar yra transporto nesusipratimas, totalus vienas kamštis o nauji butai tik jį padidins. Kol priešais autobusų parkas bus tol ši vieta patraukliai neatrodys

 4. Vilnietė says:

  Neeilinio baisumo vaizdas… Apkalbėjom, kad toj vietoj viską, kas dabar stovi reikėtų be gailesčio šluot nuo paviršiaus, bet kad tai įvyks taip greit ir kad projektas neatrodys geriau už tai, kas bus griaunama… Ei, Lietuvoj dar liko architektų?

  • hmm says:

   o tai kas ten konkrečiai “neeiliniai baisu”?? namai kaip namai, sutvarkoma aplinka, net taip jūsų mėgstami supuvę ir nudžiūvę medžiai nekertami.. kas tokioj vietoj statys architektūrinius šedevrus??

 5. hmm says:

  normalus projektėlis vietoj sovietinio mėšlyno, rajonas tvarkosi

 6. Vardas says:

  B klase? Ar A klase nebutina daugiabuciams?

  • nesupratęs says:

   Aš taip pat galvojau, kad įsigaliojęs toks reikalavimas, kad minimum A klasė būtų. Na, pažiūrėsim, kaip jie išsuks šitą reikalavimą.

 7. Che says:

  Cia tikrai dar Zirmunai ? 😀

 8. Vardas* says:

  Teisingai, daugiau sovietinio tipo geto. Galėjo būti 12aukščiai su keliom parkavimo vietom 🙂

 9. Gyte says:

  Sovietiniai pastatai

 10. Tomas says:

  Truputeli piguva


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist