Statybos Vilniuje

Greta Žalgirio gatvės bus statomas administracinės ir gyvenamosios paskirties pastatas

Pristatyti projektiniai siūlymai, kuriuose numatoma, jog vietoj dabar esančios automobilių parkavimo aikštelės, esančios Giedraičių ir Žalgirio gatvių kampe, bus statomas gyvenamosios bei administracinės paskirties pastatas. Numatoma, jog pastate bus įrengta 80 butų, 258 parkavimo vietos dviejų aukštų požeminėje aikštelėje, dar 47 parkavimo vietos numatytos teritorijoje.

„Projektuojamas pastatas yra sudarytas iš dviejų skirtingos paskirties korpusų. Dominuoja administracinė paskirtis. Kita dalis yra gyvenamoji paskirtis. Pirmas aukštas – komercija. Abu korpusai yra devynių aukštų. Gyvenamoji dalis žemesnė. Administracinės paskirties tūris nuo gyvenamojo skiriasi medžiagiškumu ir estetine išraiška. Pastatas yra kaip naujos būsimos Žalgirio gatvės atkarpos iki Kalvarijų gatvės, išklotinės pradžia“, – apie būsimą pastato išplanavimą rašoma projektiniuose siūlymuose.

Priminsime, jog UAB „Projektai ir statyba“ valdo visą sklypą, kuriame įgyvendinti projekto „Koriai“ I ir II etapai. Kaip teigiama jų tinklalapyje, projektas „Koriai“ yra svečių namų apartamentai – tai negyvenamosios paskirties patalpos, kurios „Koriuose” atitinka butams keliamus reikalavimus. Verta paminėti, jog gyventojai įsigiję tokius „butus” mokės pilną kainą už šildymą, bet taip pat mokės ir nekilnojamojo turto mokestį, nors tai bus vienintelis deklaruotas būstas. Vis dėlto miesto savivaldybė planuoja atleisti nuo nekilnojamojo turto mokesčio tuos gyventojus, kurie tokio tipo būstą įsigijo iki šių metų birželio mėnesio.

 

Projekto techniniai parametrai

 • Planuojamo objekto adresas – Kalvarijų g. 84;
 • Sklypo plotas – 3 050 m2;
 • Pastato pagrindinis plotas – 9 025,90 m2:
  • Administracinės pastalpos – 4 848,90 m2;
  • Gyvenamosios pasikirties patalpos – 3 595,50 m2.
 • Pastatas 9 aukštų (aukštis – 34m);
 • Automobilių stovėjimo vietų skaičius – 305 (258 vietos po pastatu, 47 teritorijoje);
 • Energetinio efektyvumo klasė – nenurodyta;
 • Projekto vystytojas – UAB „Projektai ir statyba“;
 • Projektinius siūlymus ruošė – UAB „Artex“ studija, projekto vadovas Dalius Striukas;

Viešas svarstymas

Projekto viešas svarstymas numatomas antradienį, gegužės 28 d., Vilniaus miesto savivaldybės patalpose, Konstitucijos pr. 3, 242 salėje. Diskusijų pradžia 17.00 val.

 
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
12 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Agne
Agne
2 metus

Šitas kampas tikras baidyklių kraštas

hmm
hmm
2 metus
Atsakinėti į  Agne

kiek suprantu, visa ta dykynė bus pilnai užstatyta namais (raudonas plotas).. po kokių 3 metų reikia tikėtis normalaus vaizdo

Šnipiškietė
Šnipiškietė
2 metus
Atsakinėti į  hmm

Nenusišnekėkite: imate Architektųros įstatymą ir sužiūrite pgl.kokius kriterijus vaizdas “normalus”. Suvažiavo kolūkis į Vilnių, tokiems bet kokia stiklinė ar skardinė piguma tinka.

hmm
hmm
2 metus
Atsakinėti į  Šnipiškietė

nei kiek neabejoju, kad tamsta, 50 metų gyvendama tame mėšlyne, įgijot puikiai išlavintą skonį ir “ne stiklinį” supratimą:] gal tikrai ir palikim taip, kaip yra, kad nežeist tamstos jausmelių?:)

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button