Statybos Vilniuje

Greta Kalnų parko norima statyti apartamentų kompleksą

Viešajame svarstyme su visuomene bus aptariami naujo apartamentų komplekso projektiniai siūlymai. Projektą numatoma įgyvendinti sklype, kuriame šiuo metu yra garažų paskirties statiniai. Šiaurinė sklypo dalis ribojasi su sklypu T.Kosciuškos g. 11 (Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos teritorija), o rytinė dalis su sklypu Olandų g. 21A (vykdoma Lietuvos Muzikos Akademijos pastatų komplekso statyba). Projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, garažų paskirties statiniai bus rekonstruojami į dviejų korpusų daugiabutį gyvenamąjį namą su bendra požemine automobilių stovėjimo aikštele.

Daugiabutis gyvenamasis namas projektuojamas dviejų korpusų su bendra požemine aikštele ir bendru kiemu tarp jų. Abu korpusai bus trijų aukštų, plokščių stogu. Kiekviename korpuse projektuojami 9 butai iš viso 18 butų pastate. Požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje projektuojama 18-a automobilių stovėjimo vietų. Rūsyje taip pat numatomas sandėliukas kiekvienam butui, pastato techninės patalpos bei dviračių laikymo zonos. Pirmame ir antrame korpuso aukštuose projektuojama po keturis butus su terasomis ir balkonais, trečiame aukšte – vienas butas su terasomis. Pirmo aukšto butai turės lauko terasas, atitvertas nuo vidinio kiemo tvorele. Kiekviename korpuse projektuojami liftai“, – apie būsimą daugiabutį namą rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Butų plotas be terasos ar balkono ploto svyruos nuo 45 m2 iki 246 m2. Lauko terasų plotas gali siekti ir 123 m2.

 

Projekto techniniai parametrai

 • Planuojamo objekto adresas – S. Vainiūno g. 4, Senamiesčio seniūnija;
 • Sklypo plotas – 2 455 m2;
 • Apželdintas sklypo plotas – 736,50 m2 (30% sklypo ploto);
 • Pastato bendras plotas – 3 500 m2;
 • Statinio aukštis – 3 aukštai (iki 10m aukščio);
 • Pastato energetinio efektyvumo klasė – A++;
 • Butų kiekis – 18 vnt.;
 • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 18 vnt. (požeminis parkingas);
 • Vaikų žaidimo aikštelių plotas – min 50 m2;
 • Dviračių saugojimo vietų kiekis – 18 vnt.;
 • Projekto vystytojas – UAB „Kalnų parko vilos”;
 • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Renova“, projekto vadovas – Alvidas Songaila;

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki rugpjūčio 18-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks rugpjūčio 18 d., 16.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į vaizdo transliaciją čia.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
34 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
joana
joana
1 mėnesį

sovietiniai urbanistai iš po žemės stebisi jog jų idėjos ir toliau gyvos kaip niekada. ir toliau statome miegamųjų sanatorijų kompleksus kur niekas nevyksta ten kur turėtų būti miestas, kunkuliuoti gyvenimas, vykti progresas ir visu greičiu suktis komercija

vilnietis
vilnietis
1 mėnesį
Atsakinėti į  joana

Kalnų parko slėnis, mano nuomone, tikrai nėra tinkamas komercijai. Tad siūlomas projektas atitinka vietą. Visgi man norėtųsi matyti šlaitinį, o ne plokščią stogą. Tikiuosi architektai į tai atsižvelgs.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button