Statybos Vilniuje

Gautas statybos leidimas verslo centrui Linkmenų gatvėje (atnaujinta)

Šnipiškių rajono dalyje, ribojamoje Linkmenų ir Žalgirio gatvių, pradėtas plėtoti naujas didelės apimties urbanistinis projektas „Naujasis Skansenas“. Statybų bendrovė „YIT Lietuva“ šioje 4 ha ploto teritorijoje pradėjo statyti daugiabučių kompleksą ir planuoja statyti du verslo centrus.

Vakar, sausio 22 d., Vilniaus miesto savivaldybės administracija išdavė leidimą statyti vieną iš dviejų verslo centrui, adresu Linkmenų g. 17a.

Šioje teritorijoje vietoj nugriautų pastatų bus statomas 5 aukštų verslo centras su komercinėmis patalpomis bei antžemine ir požemine parkavimo aikštele. Verta paminėti, jog palei verslo centrą bus suformuota nauja Videniškių gatvė, o ir jokių medžių kirsti nereikės, nes čia jų tiesiog nėra.

 

„Komercinėje pastato dalyje papildomai bus atskiriamas pirmas aukštas, kur planuojamos komercinės prekybinės patalpos bei ofisų recepcija. Po pastatu projektuojamas rūsio aukštas. Pirmo aukšto grindys skirtinguose lygiuose. Dalis aukšto planuojama paaukštinta, joje bus įrengiamas centrinis įėjimas ir komercinės arba kavinės patalpos“, – rašoma miesto savivaldybei pateiktuose projektiniuose siūlymuose.

Projekto techniniai parametrai

 • Planuojamo objekto adresas – Linkmenų g. 17A;
 • Pastato bendras plotas – 8 306,00 m2:
  • antžeminis plotas – 6 336,00 m2;
  • požeminis plotas – 1 981,00 m2 (požeminė automobilių saugykla);
 • Statinio aukštis – 5 aukštai su antstatu (23 m);
 • Parkavimo vietų skaičius – 155 vnt.;
 • Dviračių saugyklos – 29 vietos dviračiams;
 • Energetinio efektyvumo klasė – A+;
 • Projekto vystytojas – UAB „Naujasodžio agrofirma“ (UAB „YIT Lietuva“ dalis);
 • Projektinius siūlymus ruošė: UAB „Vilniaus Architektūros Studija“, projekto vadovė Daiva Pauliukonienė.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
31 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rokas
Rokas
1 metus

Vilniuje toks reiškinys kaip architektūra neegzistuoja. Atrodo, kad studentai visus pastatus projektuoja. Yra keli momentai vienas tai Vilniaus vyr architektas kuris matyt gerai gauna iš šono. Kitas, kad verslui yra dzin kaip tie pastatai atrodo. Atrodo kaip seni renovuoti pastatai ir tiek. Nėra jokių meninės vertės kriterijų kurie būtų numatyti. Elementariai pažiūrėkite į Vakarų eurupos miestų šiuolaikinę architektūra ir pamatysite, kad Vilnius yra veikiau Rusijos priemiestis, nei modernus miestas. Aišku bendrame regiono kontekste atrodome padoriai, jei lyginti su baltarusija ar latvija. Su Lenkija negalime, nes Lenkija tolokai nukeliavo kaip ir Estija. Kol Lietuviai lyginasi su kitais, kiti tiesiog sieksniais į… Skaityti daugiau

hmm
hmm
1 metus

o šitas visai patrauklus, gana lengvas ir tvarkingas

Lėlė
Lėlė
1 metus

Apgailėtina architektūra. Statytojas negerbia savęs, negerbia ir Miesto Vilniaus. Suprantu, jei šis objektas būtų statomasa 1995 metais, bet aplink jau yra visai kitokio lygio architektūros….

hmm
hmm
1 metus
Atsakinėti į  Lėlė

gal galima konkrečiau, kas čia apgailėtino?:) ir kur ta kitokia architektūra “aplink”? Ar tiesiog reikia pliusiuką sau prisidėt “kaip aš viską geriau už kitus suprantu ir nekantrauju pasirodyti prieš aplinkinius”?

Igor
Igor
1 metus

Man taip pat patinka tas Šnipiškių gaivinimas 🙂

Rita
Rita
1 metus

Monstrai buvo sovietmeciu.Centre miesto gamyklos su sandeliais ir gyvenamieji pilki namai-dezutes.Dabar miestas kyla kaip feniksas is pelenu.Pastatai skirtingos architekturos ,idealiai sutvarkyta aplinka aplink pastatytus verslo centrus ir gyvenamuosius namus.Miela ziureti i uzstatytus anksciau buvusius sabakstynus ir apleistus griuvesius,kuriuose veisesi valkatos.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button