Statybos Vilniuje

Gautas leidimas Kalnėnuose statyti „Lidl“ prekybos centrą

Šią savaitę Vilniaus miesto savivaldybės administracija išdavė leidimą statyti naują „Lidl“ prekybos centrą Kalnėnuose. Prekybos centras įsikurs Juodojo kelio gatvėje.

„Atsižvelgiant į faktinį transporto srautą, Tolimosios ir Juodojo kelio sankryžos pralaidumas yra per menkas, todėl siūloma Juodojo kelio gatvę praplėsti ties planuojamu prekybos pastato sklypu, numatant papildomą eismo juostą patekimui į sklypą, kartu įrengiant pėsčiųjų ir dviračių takus. Numatomi du įvažiavimai – išvažiavimai iš Juodojo kelio. Ties įvažiavimais – išvažiavimais numatoma elektroninė užkardų sistema su automobilių valstybinių numerių nuskaitymo galimybe“, – rašoma UAB „313 architects“ parengtuose projektiniuose siūlymuose.

Priminsime, kad šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 48 prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose ir Visagine. Šiuo metu Vilniuje veikia 12 šio tinklo parduotuvių.

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Juodojo kelio g. 34
  • Pastato bendras plotas – 1 903,51m2;
  • Pastatas bus 1 aukšto (aukštis 6.7m);
  • Automobilių stovėjimo vietų skaičius –  116 vnt.;
  • Projekto vystytojas – UAB „Black road“;
  • Projektinius siūlymus ruošė – UAB „313 architects“.
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!


57 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
iš Gurių
iš Gurių
11 mėnesius

Na ten ne Kalnėnai (ir ne Pavilnys). Ten nuo senovės Guriai. Na bet jei dabar tokie pavadinimai nebetinka, tai tegu būna angliškai Hailandas. Pastato kolonos ten stovi jau gal 5 metai, o teritorija labai maža. Sankryža jau dabar yra sunkiai pravažiuojama piko metu.

Jojo
Jojo
6 dienas (-ų)
Atsakinėti į  iš Gurių

Kokie Guriai? Guriai už juodojo kelio.

Inga
Inga
11 mėnesius

Tikiuosi dabar skubiau Juodojo kelio + Tolimuojo kelio sankryza sutvarkyti.
Idomu koks bus jau planuojamas prekybos centras Guriu gatveje prie Minsko plento. Gal ten Rimi statys jeigu jau yra 2 IKI parduotuves Pavlniuose / Guriuose.

Rokas
Rokas
11 mėnesius

Čia yra Pavilnys. Šiaip galėtų pastatyti kur nors lik naujojo pavilnio, kur signatarai ir pan. Ten daug statybos ir dar labai plėsis viskas. Daug šeimų. Dbr važiuoja į Maximą, galėtų eiti į Lidl

Gyventojas
Gyventojas
11 mėnesius

Bet tai juk Pavilnys, o ne Kalnėnai. Ir nesuprantu kam reikalinga elektroninė užkardų sistema užmiestyje.

Gurys
Gurys
11 mėnesius
Atsakinėti į  Gyventojas

Visi įgudo iš Lidl skolintis infrastruktūrą. Padarys kokį gymplius šalia be parkingo ir statysis visi Lidlo parkinge.

Auksinis kardas
Auksinis kardas
11 mėnesius

Chebra, taigi kalbėjote daug kartų, kad prekybcentriai nuo siol bus statomi palei gatve, o parkavimas – slepiamas už jų nugaros. Taip pėstiesiems, einantiems gatve nereikės eiti per parkavimo aikštelę norint užeiti, o stovėjimo aikštele bus mažiau matoma (jos yra nejaukios akiai). Kaip blogą pavyzdį duodate Rimi prie Zalgirio gatves vakarines dalies. Sitas projektas yra, aišku, geresnis, bet vis tiek paliktas tarpas su mašinomis tarp šaligatvio ir įėjimo. Įėjimas turėtų būti tiesiai nuo šaligatvio. Pakalnis šneka viena, daro visiškai kita ir niekam tai, panašu, visiškai nerūpi.

Gurietis
Gurietis
11 mėnesius
Atsakinėti į  Auksinis kardas

Kaip tau ten fura isuks jeigu iš gatvės bus vien tik parduotuvės stiklas ? Vėl po to tokie išmanėliai skųsis kaip blogai, kad furos išsikrovinėja ant gatvės sustojusios ….

Back to top button