Statybos Vilniuje

„Eika” tęsia projektą „Bajorų alėjos” – gyvenvietėje vienu metu iškils trys nauji mažaaukščiai namai

Nekilnojamojo turto plėtotoja „Eika“ pradeda trijų naujų mažaaukščių namų statybas projekte „Bajorų alėjos“. Šiuo metu yra pastatytas vienas namas, kuriame jau įsikūrė pirmieji gyventojai, o iki šių metų pabaigos gyvenvietėje iškils dar trys nauji namai – keturių aukštų daugiabutis „Vyšnia“ bei du sublokuoti kotedžinio tipo daugiabučiai „Liepa“. Naujame „Bajorų alėjų“ statybų etape pirkėjai galės rinktis iš 36 butų su balkonais, terasomis ar netgi nuosavu kiemeliu.  

„Kotedžinio tipo daugiabučiai „Liepa“ yra tarsi tarpinė grandis tarp individualių namų ir įprastų butų. Jie yra išskirtiniai tuo, kad neturi laiptinės, kiekvienas namo gyventojas turi savo individualų įėjimą į butą,“ – pasakoja „Eika“ plėtros direktorius Martynas Žibūda. „Butai namuose „Liepa“ suplanuoti taip, kad gyventojai galėtų rinktis erdvesnį keturių kambarių butą per du aukštus su didele 36 kv. m. terasa ant stogo arba kompaktiškesnį, viename aukšte išsidėsčiusį 2 – 3 kambarių butą su erdviu balkonu. Apsigyvenusieji pirmame kotedžų aukšte įgis nuosavą kiemelį su daiktadėže lauko baldams, sodo įrankiams ar kitiems daiktams laikyti.

Gyventojų privatumą ir ramybę statomame keturių aukštų daugiabutyje „Vyšnia“ užtikrins viena laiptinė name, be to, pirkėjai turės tik tris kaimynus laiptinės aikštelėje. Name suprojektuota 16 kompaktiškų 1 – 3 kambarių butų su balkonais, iš kurių gyventojai galės grožėtis žaliuojančia projekto aplinka. „Viena iš šių butų ypatybių yra suprojektuotų erdvių funkcionalumas – dėl pakankamo langų skaičiaus daugumoje butų name „Vyšnia“ yra galimybė atskirti virtuvės zoną, o vieno kambario butuose – atskirti miegamojo zoną“, – teigia M. Žibūda.

 

Mažaaukščių namų gyvenvietė „Bajorų alėjos“ yra formuojama kalvotoje 9 hektarų teritorijoje, projekto plėtra vyks trimis etapais. Planuojama, kad 2016 – 2017 m. investicijos į projektą sudarys daugiau nei 2,6 mln. EUR ir iki šių metų pabaigos bus pastatyti 53 butai.

Projekto aplinką „Eika“ kurs remdamasi „Žaliuojančio kiemo“ filosofija. Bus investuojama ne tik į statinius – čia bus įrengiamos vaikų žaidimo aikštelės, sporto ir laisvalaikio zonos. „Parinkome ir kelis netradicinius sprendimus planuodami namų aplinką – pavyzdžiui, pabaigus pirmąjį projekto kvartalą gyvenvietėje vingiuos iš akmenukų suformuota upelio vaga, bus įrengiami poilsio gultai ir iškylos aikštelės, formuojami pasivaikščiojimo takai. Kursime ir lauko kepsninių zonas, prie kurių, kaip tikimės, buriuosis ir pažintį užmegs kaimynai.“ – pasakoja M. Žibūda.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button