„Eika“ pradeda statyti dar vieną daugiabutį

Komentarai 6

 1. Arvydas Norkūnas says:

  Gatvės Pilaitėje nepaprastai taurius vardus gavo ir tai įpareigoja. Pastatas tikrai malonesnės architektūros nei praeito amžiaus devintajame dešimtmetyje statyti namai. Tai lemia ne tiek architektų gabumai kiek dabartinės statybinių medžiagų pasirinkimo galimybės. Nereikia vadinti tokio namo daugiaaukščiu, tai tipinio aukštingumo pastatas 0,5 – 0,75 mln dydžio mieste, daugiaaukštiškumas Vilniuje prasideda bent jau nuo 16 – 20 aukštų. Ypač Karaliaučiaus vardu vadinamoje gatvėje, ten kur nebuvo spėta pastatyti pastatų iki 1991 m. derėtų daryti panašią, kaip Konstitucijos pr., architektūrinę gyvenamųjų pastatų kalvą pereinant nuo jos į standartinius 7-9 aukštų pastatus kaimynystėje.

  • Auksinis kardas says:

   Tipiškas aukštis tipiniame 0.5-0.75 mln dydžio POSOVIETINIAME mieste, į kurį savivaldybė visada lygiavosi ir lygiuojasi toliau. Parodykit nors vieną vakarų miestą su tokio dydžio kolūkiais miesto pakraščiuose. Pilaitė yra tikrų tikriausias getas, lietuviai tik to dar nesupranto.

 2. Justas says:

  Aha tipinis sovietinis daugiabutis, dar reikia sustiklint betkaip balkonus, apkabint fasada ventiliatoriais, bet apsigyvenus pirmiesiems mudakams, taip ir bus, plius tesline aisktele priversta dyzelinio autochlamo, tipisika lietuvio megstama aplinka

 3. Rokas says:

  Siuabas koks bigios architekturos slamstas. Ir zmones perka sita suda. Kuo skiriasi nuo seno sovietinio daugiabucio? niekuo..tik kaina…desimt kart didesne..

  • hmm says:

   kas yra “brangios architektūros” namas? ir kam galima tokį gali parduoti pilaitėje? gal nuorodą kokią, kur tokie namai statomi mažiau nei vidutinių pajamų gyvename rajone (Lietuvos mastu) pasaulyje? A? tikrai pradeda nervint tokie visažiniai žliumbikai:/ ir gal nelygink visko su išpuvusiais kiaurais sovietiniais grabais su musės nuotupos dydžio virtuvėmis ir lėlių dydžio koridoriukais?

  • Jin says:

   Šiaip kadangi anksčiau gyvenau sovietiniame daugiabutyje, o dabar gyvenu vienam iš minėtų Eikos daugiabučių, tai skirtumai tiek dėl išplanavimo, tiek dėl kainos ar išlaikymo kaštų akivaizdūs… tik aišku, ne “siuabai bigios” architektūros žinovams.
   Vienintelį minusą matau, jei vėl sugalvos balkonams uždėti groteles dėl grožio, tai jų iš išorės neįmanoma nuplauti – o čia aplink pilna pušų su lipniomis žiedadulkėmis, tai plauti reiktų daug ir dažnai.


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.