Nuo 2007 metų plėtojama daugiabučių namų gyvenvietė „EIKA namai Pilaitėje“ persikelia į kitą Pilaitės prospekto pusę ir tęsia projektą Karaliaučiaus gatvėje. Iki 2021 m. 2,6 hektaro dydžio sklype iškils vienuolikos namų kvartalas, į kurį planuojama investuoti daugiau nei 32 mln. eurų.

„2016 – aisiais, kaip ir ankstesniais metais, „EIKA namai Pilaitėje“ buvo populiariausias mūsų projektas, kuriame parduoti 169 naujos statybos butai, todėl, jausdami naujo būsto pirkėjų poreikius, toliau vykdome plėtrą Pilaitės mikrorajone. Daugiau nei 1000 Mažvydo kvartale įsikūrusių šeimų jau įvertino patogią kaimynystę ir gaunamas itin mažas sąskaitas už šildymą. Karaliaučiaus kvartale toliau taikysime pasiteisinusią trisluoksnio surenkamo gelžbetonio statybos technologiją, užtikrinančią puikią šilumos ir garso izoliaciją, o tuo pačiu ir ypač mažus šildymo kaštus gyventojams,“ – pasakoja „Eika“ Plėtros direktorius Martynas Žibūda.

Šiuo metu pradedamas statyti pirmasis devynių aukštų daugiabutis, kuriame suprojektuoti 1 – 3 kambarių butai su balkonais arba terasomis. „Yra ir kelios naujovės, kurias įgyvendinsime kurdami Karaliaučiaus gyvenvietę, viena iš jų – itin šviesus būstas dėl numatyto papildomo langų skaičiaus. Tuo pačiu tai suteiks gyventojams galimybę atskirti erdves bute, pavyzdžiui, virtuvės zoną. Gyventojams, kurie įsikurs pirmame aukšte, papildomo komforto suteiks šildomos grindys. Apgalvodami viską iki smulkmenų, siekiame sukurti maksimaliai patogų, šiltą ir šviesų būstą.“ – teigia M. Žibūda.

Planuojama, kad per visą projekto valdymo laikotarpį Karaliaučiaus kvartalas naujų butų rinkos pasiūlą papildys 632 butais. Pirmieji Karaliaučiaus kvartalo gyventojai naujuose namuose įsikurs jau 2018 metų pradžioje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist