Statybos Vilniuje

EIKA įmonių grupė vystys naują projektą Naujamiestyje

EIKA įmonių grupė kovo mėnesį iš UAB „Kartonas“ įsigijo nuosavybės teise žemės sklypą su statiniais Naujamiesčio teritorijoje Vilniuje. Sklypas, kurio plotas 1,2574 ha, yra buvusi gamybinė teritorija besiribojanti su Aguonų, Šaltinių ir Mindaugo gatvėmis. Planuojamos investicijos į projektą – apie 32 mln. EUR.

Pasak EIKA Plėtros direktoriaus Martyno Žibūdos, tai jau antra iš eilės gamybinė teritorija, kurią imasi plėtoti EIKA įmonių grupė. „Dar viena sutvarkyta gamybinė teritorija bus atverta miestui ir jo gyventojams. Ne atskirų pastatų, bet viso kvartalo planavimas suteikia platesnes galimybes panaudoti visą gerąją Eikos patirtį, formuojant šiuolaikišką ir kokybišką aplinką, kuriant saugią ir jaukią kaimynystę“, – teigia M. Žibūda.

Iki šių metų vasaros pradžios projekto vystymui bus pasirinktas architektas ir suburta projektuotojų komanda. Projekte planuojama pastatyti daugiau nei 350 butų – apie 20 000 kv. m. daugiausiai gyvenamosios paskirties ploto su komercinėmis patalpomis pirmuose pastatų aukštuose. Projektas greičiausiai bus vystomas trimis etapais, o tai paaiškės, kai bus patvirtinta galutinė projekto koncepcija. Preliminari statybų pradžia – 2018 m. I ketv. Dalyje teritorijos statybos pasiruošimo darbai gali prasidėti dar šiemet. Projektą tikimasi užbaigti iki 2022 metų.

 

Kartonas

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button