Statybos Vilniuje

Dvarčionyse numatoma statyti naują prekybos centrą

Dvarčionyse, Keramikų ir Dvarčionių gatvių kampe, vietoj Keramikų gatvės pastato pažymėtu numeriu 4, numatoma įgyvendinti naujo prekybos centro projektą. Projektiniuose siūlymuose nurodoma, jog numatoma rekonstruoti Dvarčionių ir Keramikų gatvių dalis prie prekybos centro, įrengiant šaligatvius ir apšvietimą. Taip pat bus įrengtos pėsčiųjų perėjos su saugumo salelėmis ir kryptiniu apšvietimu Keramikų ir Dvarčionių gatvėse ties vystomu sklypu, bus įrengiama ir papildoma eismo juosta kairiajam posūkiui ties projektuojama eismo jungtimi.

Projektiniuose siūlymuose nėra nurodoma, kokio mažmeninės prekybos tinklo parduotuvė tai bus, bet pagal eksterjero funkcinius sprendimus galima spėti, jog pastate galimai įsikurs „Maxima“.

Teigiama, kad priešais įėjimą į prekybos centrą bus formuojamas pėsčiųjų skveras su želdiniais ir suoliukais. Rytinėje pusėje sklypas ribojasi su valstybine žeme, kur taip pat projektuojamas pėsčiųjų takas su suoliukais.

 

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Keramikų g. 4, Dvarčionys;
  • Sklypo plotas – 2 047 m2;
  • Pastato bendras plotas – 1 151,07 m2;
  • Statinio aukštis – 1 aukštas su antresole (iki 6,8m);
  • Pastato energetinio efektyvumo klasė – B;
  • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 31 vnt.;
  • Projekto vystytojas –  UAB „KER4“;
  • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Metro architektūra“, projekto vadovė – Aurelija Valkūnaitė – Čeplienė.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki gruodžio 16-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks gruodžio 17 d., 17.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į vaizdo transliaciją čia.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button