Bendrovė „E SITU“ viešina sostinės Eišiškių plento ir Geologų gatvės sankirtoje vystomo internetinės ir didmeninės prekybos miestelio „eMarketCity“ antrojo etapo projektinius pasiūlymus.

Įmonės užsakymu bendrovės „2L Architects“ parengtuose projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog 39,2 tūkst. kv. m ploto sklype Eišiškių pl. 36 ketinama rekonstruoti vieno aukšto 1,5 tūkst. kv. m bendro ploto sandėliavimo paskirties pastatą, jo plotas turėtų padidėti iki 2,2 tūkst. kv. m, bei ketinama statyti vieno aukšto su antresole 3,98 tūkst. kv. m bendro ploto sandėliavimo paskirties pastatą.

„Pastatas D suskirstomas į 3 dalis, su galimybe juos dalinti į smulkesnius segmentus. Kiekvieną dalį sudaro sandėliavimo ir administracinės patalpos. Kiekvienas segmentas turi atskirą patekimą iš lauko. Pastatas E suskirstomas į 4 dalis, su galimybe juos dalinti į smulkesnius arba apjungti į didesnius segmentus. Kiekvieną dalį sudaro sandėliavimo ir administracinės patalpos. Kiekvienas segmentas turi atskirą patekimą iš lauko. Pastatai yra projektuojami pramonės ir sandėliavimo zonoje, tad jų architektūrinė raiška turi kurti industrinio miestelio įvaizdį ir projekto sprendiniai turi būti pritaikyti sklandžiai logistikai atlikti. Kadangi projektuojami pastatai yra trimis etapais projektuojamo komplekso dalis, privalu atsižvelgti į pirmuoju etapu suprojektuotus pastatus ir į trečiajame etape numatomą viziją harmoningai komplekso aplinkai sukurti“, – rašoma dokumentuose.

Projektu ketinama įrengti 125 automobilių stovėjimo vietų. Šio projekto pardavimais, nuoma bei rinkodara užsiimančios nekilnojamojo turto paslaugų bendrovės „Ober-Haus“ komercinio NT projektų vadovas Remigijus Valickas dalinosi, jog šio etapo statybas ketinama pradėti 2023 metų pabaigoje – 2024 metų pradžioje. Anot jo, kol kas patalpos šiame etape nėra nuomojamos.

„Ne, dar jokio nuomos proceso šiam etapui neorganizuojame“, – teigė R. Valickas. Į sostinės Eišiškių plento ir Geologų gatvės sankirtoje vystomą internetinės ir didmeninės prekybos miestelį „eMarketCity“ investuojama iki 25 mln. eurų.

3,9 ha teritorijoje Eišiškių pl. 36 numatoma pastatyti 7 pastatus, kurių bendras plotas sudarys virš 20 tūkst.. kv. m. Prekybos miestelyje dominuos sandėliavimui skirti pastatai, tačiau suplanuotos ir administracinės bei prekybinės patalpos. Miestelis orientuotas į vidutines ir smulkias įmones, užsiimančias internetine ir didmenine prekyba, o vyraujantys nuomojamų patalpų plotai yra nuo 300 iki 500 kv. m., kurie yra laisvai planuojami ir pilnai įrengiami pagal nuomininkų poreikius. Projektą planuojama vystyti trimis etapais.

Pirmuoju etapu, kurio statybos prasidėjo šį vasarį, bus išvystyta 6,4 tūkst. kv. m ploto sandėliavimo, biuro ir prekybinio ploto patalpos, o nuomininkams patalpos bus perduotos 2023 metų pirmąjį ketvirtį.

Antrojo etapo statybas ketinama baigti 2024 metų trečiąjį ketvirtį, o trečiąjį etapą ketinama baigti 2025 metų ketvirtąjį ketvirtį.
R. Valickas nurodė, jog pirmajame etape pasirašytos nuomos sutartys 20 proc. plotui, dar 45 proc. patalpų yra rezervuota ir su nuomininkais aktyviai yra derinamos nuomos sutartys.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.