Statybos Vilniuje

BNordic26 – skandinaviškos estetikos verslo centras Naujamiestyje

Kaip daugelis pamena, jog anksčiau šis pastatas Basanačiaus gatvėje priklausė „DNB Bankui“, kuris visai neseniai persikraustė į savo naująją centrinę būstinę Konstitucijos prospekte. Šis istorinis, dviejų korpusų pastatas neliko stovėti, o jį greitai įsigijo kompanija „Asgaard Property“. Pernai prasidėjo šio pastato rekonstrukcija, po kurios bus pasiūlyta 5600 kv.m. modernių biuro erdvių.

„Galime pasidžiaugti, jog viso pastato rekonstrukcija bus užbaigta jau balandžio mėnesį. Šešių aukštų, dviejų korpusų istorinis pastatas bus galutinai atnaujintas ir nuomininkams siūlys naujas inžinerines sistemas, o interjeras orientuotas į Skandinavišką dizainą”, – teigė „Asgaard Property“ generalinis direktorius Per Skisaker.

Pastate artimiausiu metu atsidarys restoranas „Dublis“ su vasaros terasa, 2 skirtingų dydžių verslo ložės neformaliems susitikimams, transformuojama 30 vietų konferencijų salė, susitikimų kambariai, virtuvės, dušai, persirengimo kambariai.

 

B Nordic 26

Biurų pastato nuomininkai taip pat galės naudotis dviračiais bei bendro priimamojo paslauga. Po pastatu įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Pasak nekilnojamojo turto agentūros „Solid Real Advisors” atstovų, kurie ir nuomoja patalpas šiame verslo centre, jog kiekvienam galimam nuomininkui bus ieškomas individualus variantas, o estetiškos, funkcionalios bei šiuolaikiškai įrengtos patalpos leis įmonių darbuotojams pamėgti sukurtą darbinę aplinką kaip antruosius savo namus.

Verta paminėti, jog abu pastato korpusai sparčiai pildosi: vienas jų užimtas jau daugiau nei 80 procentų. Tarp nuomininkų yra tokios įmonės kaip „Italian Chamber of Commerce“, „Valters Gencs“, „RE/MAX citus“, „1stdibs“, „Organum“, „Matrix Support“, „Duba B8“, „stArtstudio“, „Genus“, „Open Credo“, „DC Solution“, „Vaikų mada“ bei „Novecorum“.

 

B Nordic 26

Trumpalaikė biurų nuoma

Taip pat neliko užmirštos ir įmonės, kurioms fiksuotos darbo vietos reikalingos tik trumpą laiką. Tokiems nuomininkams siūlomi pilnai įrengti biurai „B EASY“ (nuo 1 iki 6 darbo vietų). Vienos tokios darbo vietos kaina dienai prasideda nuo €10. Į šią kainą įeina ergonomiškos kėdės, reguliuojami stalai, mobilios spintos, kasdienis privačių ir bendrųjų patalpų valdymas, administratorės paslaugos bei korespondencijos priėmimas, komunalinės paslaugos, aptarnavimo mokesčiai ir patalpų priežiūros išlaidos, o į pastatą bus galima patekti bet kuriuo metu, nes saugumą užtikrins šiuolaikinės apsaugos technologijos.

„Mes siekiame būti lankstūs ir tikime, kad mūsų produktas bei paslaugos padės kiekvienam surasti tai, kas tenkins jų poreikius, ar tai būtų patalpų nuoma dienai, savaitei, mėnesiui, ar ilgajam laikotarpiui“, – neabejojo Per Skisaker.

 
Statybų pradžia (renovacija) 2016
Statybų pabaiga A korpusas užbaigtas, B korpusas – 2017 balandis
Aukštų kiekis 6
Verslo centro klasė B+
Automobilių stovėjimo aikštelių kiekis 43
Pastato plotas 5600 kv.m.
Aukšto plotas ~ 580 – 920 kv.m.
Investicijos € 6 mln

B Nordic 26

 „Vilniaus vandenų“ administracinio pastato likimas

„Made in Vilnius“ taip pat nepraleido progos pasidomėti ir apie „Vilniaus vandenų“ administracinį pastatą, kurį taip pat įsigijo „Asgaard Property“. Akivaizdu, jog minėtas pastatas labiausiai tiktų viešbučiui, tačiau nuo tiesaus atsakymo Per Skisaker išsisuko.

„Mes jau kurį laiką ieškojome gerų nekilnojamojo turto objektų Vilniaus senamiestyje, o „Vilniaus vandenų“ administracinis pastatas buvo kaip tik tai, ko mes ieškojome. Kompanijai labai patiko šio pastato lokacija, jo galimas potencialas ir per ateinančius metus nutarsime, kokia koncepcija bus taikoma šiam pastatui. Be abejonės, jog mūsų idėjų realizavimas priklausys ir nuo to, kaip greitai „Vilniaus vandenų“ administracija persikels į naujas patalpas”, – teigė P. Skisaker.

Plačiau apie projektą galite sužinoti čia.

 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button