Statybos Vilniuje

Bajoruose, prie „IKI“ parduotuvės, įsispraus dar vienas prekybos centras – greičiausiai „LIDL“

Sklype, tarp Bajorų „IKI“ parduotuvės ir daugiabučių namų, planuojama pradėti naujo prekybos centro statybas. Nors projektiniuose siūlymuose nenurodoma, kuris mažmeninės prekybos tinklas ketina įsikurti šiame prekybos centre, bet galimai jame įsikurs vokiečių mažmeninės prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvė.

Planuojama statyti dviejų aukštų pastatą, kurio pirmame aukšte bus įrengta 72 vietų parkavimo aikštelė. Iš parkavimo aikštelės eskalatoriumi bus pasikeliama į antrą aukštą. Šiame, antrame aukšte, numatoma įrengti 1571,87 m2 ploto prekybos salę.

„Pastate numatoma įrengti vieną pagrindinį įėjimą (klientams) ir 4 antrinius įėjimus (darbuotojams ir evakuacijai). Pagrindinis įėjimas bus orientuotas iš pietinės (Mokslininkų g.) pusės. Šiaurinėje pusėje projektuojama pastato dalis numatyta krovininėms transporto priemonėms. Taip pat prie planuojamo sklypo vakarinėje (14 vt.) ir šiaurinėje (22 vt.) dalyse, bei pirmame projektuojamo pastato aukšte (72 vt.) numatoma įrengti lengvųjų automobilių stovėjimo aikšteles. Bendras automobilių stovėjimo vietų skaičius – 108 vt. Planuojamas įrengti vieną įvažiavimą į sklypą iš Bajorų kel. Planuojamame prekybos paskirties pastate numatoma vykdyti mažmeninę prekybą“, – apie būsimą statinį rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

 

Dalį pastato fasado ketinama apželdinti

Projektuotojai taip pat mini, jog dalį pastato fasado ketinama apželdinti, nes siekiama, kad prekybinis pastatas kuo labiau susilietų su aplinka. Nurodoma, jog pietinį fasadą formuos pagrindinė vitrina, kuri bus konstruojama iš aliuminio rėmo. Apželdintas fasadas bus vakariniame fasade virš projektuojamo stogelio plokštes. Apželdintas fasadas bus orientuojamas į Mokslininkų g. 11B projektuojamus daugiabučius gyvenamuosius namus. Projektiniuose siūlymuose taip pat rašoma, jog komercinės paskirties pastato vidiniame kieme žalios zonos bus želdinamos žemaūgiais krūmais, bei vidutinio dydžio medžiais.

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Bajorų kelias 6, Bajorai;
  • Sklypo plotas – 6 591 m2;
  • Apželdintas sklypo plotas – 1318,20 m2 (20% sklypo ploto);
  • Pastato bendras plotas (prekyba) – 2 812,21 m2:
  • Statinio aukštis – 2 aukštai su antresole (iki 11m aukščio);
  • Pastato energetinio efektyvumo klasė – A++;
  • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 108 vietos (72 pirmas aukštas, 36 vnt. antžeminis parkavimas):
  • Projekto vystytojas – UAB „Arginta Group“;
  • Projektinius siūlymus ruošė UAB „313 architects“, projekto vadovas – Edvard Romanovski.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki lapkričio 4-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks lapkričio 4 d. 17.00 val. nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į transliaciją.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
20 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Red wing
Red wing
1 mėnesį

Vieno tik nesuprantu, ten gi Mokslininkų gatve eis pagrindinė Šiaurinio aplinkelio arterija, kuri jungs Molėtų ir Ukmergės plentus, o jie spraudžia prie šios gatvės prekybos centrus bei kitus pastatus. Neįsivaizduoju kaip jie vėliau organizuos eismą šioje apstatytoje vietoje, neatsiras vietos ir pararelinei gatvei… 

Paskutinį kartą redaguota 1 mėnesį (Red wing)
Albertas
Albertas
1 mėnesį

Ne Bajorai čia, o VISORIAI

o kodėl
o kodėl
1 mėnesį

O kodėl nuo pat pradžių nebuvo galima LIDL įpareigoti nestatyti nuobodžių dėžių ir tik dabar lenda į dienos šviesą šiek tiek kokybiškesni projektai (Nemenčinės pl. dar labai neblogas)?

slavka / bmZlt
slavka / bmZlt
1 mėnesį

viskas gerai su ta prekybos pletra, tik va kol kas tai butu galima vadinti pinigu idarbinimo isisavinimu; prekybos tinklai visuomenes gyvenime turetu buti ne tik vartojimo rinka ir pramogos… Gerio ir tvarumo link butu gerai tureti visu sluoksniu uzimtuma;- “Pazintinio – Uzklasinio” ugdymo “gerajam rytojui”…, ne tik prekybos pletra paslaugu sferoje.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button