MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Statybos Vilniuje

Baigta „Ozo parko“ plėtra

Nekilnojamojo turto projektų vystymo bendrovė „Realco“ Vilniuje baigė „Ozo parko“ plėtrą. Naujame sostinės kvartale, suformuotame tarp Kalvarijų, V. Gerulaičio ir J. Balčikonio gatvių, jau įsikūrė daugiau nei 1700 šeimų. Iš viso į „Ozo parką“ „Realco“ investavo virš 110 mln. eurų.

„Vyresni Vilniaus gyventojai prisimena, kad anksčiau šioje vietoje plytėjo apleista teritorija su menkaverčiais brūzgynais ir šiukšlynais. Galime tik didžiuotis pastatytu moderniu kvartalu, naujam gyvenimui prikeltu žaliuoju parku ir išvystyta patogia susisiekimo infrastruktūra. Tam prireikė dešimtmečio“, – skaičiuoja „Realco“ vadovas Julius Dovidonis.

Šiandien „Ozo parkas“ vadinamas nedideliu miesteliu, skirtu patogiam gyvenimui, darbui, poilsiui, pramogoms.

Šalia „Ozo parko“ veikia įvairias paslaugas teikiančios įmonės: privatūs vaikų darželiai, kirpyklos, šeimos ir odontologijos klinika, grožio salonai, įvairios parduotuvėlės, mokyklos.

Netoli įsikūrę ir verslo centrai, prekybos ir laisvalaikio centras „Ozas“, didžiausius renginius po stogu pristatanti „Siemens“ arena, vandens pramogų bei pirčių malonumus siūlantis „Vichy“ vandens parkas, sporto centras.

Dar 2012 metais „Realco“ šalia kvartalo baigė tvarkyti 9 hektarų ploto parką. „Ozo parko“ plėtotojai naujam gyvenimui prikėlė parko teritorijoje esančius tvenkinius, pasodino kelis šimtus naujų medžių, įrengė suoliukus ir pasivaikščiojimo takus su poilsio zonomis. Parke buvo įrengtas pirmasis Vilniuje stacionarus diskgolfo aikštynas, atviras visiems miestiečiams.

Šiuo metu „Realco“ sostinėje taip pat plėtoja „Linkmenų ežerų“ ir „Žvėryno panoramų“ nekilnojamojo turto projektus.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Farmacijos logistikos lyderė „Oribalt“ prie Vilniaus statys logistikos centrą

Donatas Andrijauskas

Vienuolyno teritorijoje bus statoma kepyklėlė

Aidas Pelenis

Paupyje planuojamas administracinis pastatas su gyvenamąja paskirtimi

Aidas Pelenis

Balsiuose projektuojamas 60 vietų privatus vaikų darželis

ELTA

„Sostena Auto“ Savanorių prospekte statys autosaloną

Aidas Pelenis

Gineitiškių rajone suplanuota nauja 34 kotedžų gyvenvietė

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika