Naujas statybų projektas sieks atgaivinti kažkada Justiniškių rajono ašimi turėjusį tapti, bet krizės metu pastatu vaiduokliu virtusį daugiabučių kompleksą. Nebaigtus statyti pastatus įsigijusi ir projekto vystymą planuojanti kompanija „Ha.En.“ tikisi, jog buvęs „Dangaus miestas“, tapęs „Laisvės 78B“, padės kurti patrauklų gyvenamojo rajono veidą.

2008 metais šioje vietoje pradėtas projektas „Dangaus miestas“ turėjo būti baigtas 2010 metais, tačiau ekonominės krizės metais sustojo ir iki pat šiol negalėjo rasti naujų šeimininkų, kurie atnaujintų darbus ir pastatų griaučius paverstų gyvenamuoju kvartalu. Praėjus beveik dešimtmečiui, naujų šeimininkų perimtas ir „Laisvės 78B“ vardu pervadintas projektas ketina tapti modernia ir malonia gyvenamąja vieta.

„Šiuo metu esame vieni iš nedaugelio, kurie vysto statybų projektus Justiniškių mikrorajone. Siekiame pratęsti kažkada pradėtus ir įšalusius darbus bei sukurti naują, šiuolaikišką pastatų kompleksą. Tuo tikslu mūsų architektas Antanas Pikalovas ne tik perplanavo butus, kad jie atitiktų šių dienų rinkos tendencijas, bet ir keičia pastato išorės sprendimus, kurie vientisai įsilies į šio mikrorajono pastatų visumą“,– teigia projekto pardavimų skyriaus vadovė M. Senionytė.

Projektą įmonė ketina vystyti dviem etapais. Pirmojo metu, ketinama įrengti ir pardavimui paruošti 100 butų, o ateityje – dar 150 butų. Gyventojų transportui taip pat numatyta speciali vieta – dviejų aukštų požeminė aikštelė.   Pasak M. Senionytės, ši vieta būsimus gyventojus turėtų dominti dėl naujai, pagal šiandienines tendencijas, įrengto pastato bei esamos patogios infrastruktūros. Šalia pastato veikia vaikų darželis ir mokykla, o gretimais projektuojama Šiaurinė gatvė, kuri palengvins susisiekimą su kitais miesto rajonais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist