Startuoliai

Vilniuje lankysis startuolio „Wolt“ įkūrėjas Elias Aalto

Vienas iš Europoje sparčiai augančio Suomijos maisto pristatymo startuolio „Wolt“ įkūrėjų, skaitmeninio dizaino sprendimų įmonės „Qvik“ steigėjas Elias Aalto lankysis Lietuvoje. Tarptautinėje erdvėje pripažintas verslo guru rugsėjo mėnesį atvyks į SEB Inovacijų centrą, kur dalyvaus ketvirtąkart organizuojamos Verslo akceleravimo programos mažoms ir vidutinėms įmonėms pristatyme.

Suomis Elias Aalto inovacijų pasaulyje žinomas jau ne vienus metus. Jis yra sukūręs daugiau kaip 10 mln. kartų tiražuotus žaidimus išmaniesiems telefonams, tokius kaip „Pajatzo“ ir „Wooden Labyrinth 3D“, pelniusį „Apple Design Award 2009“ apdovanojimą. Elias Aalto kartu su penkiais verslo partneriais 2014 metais įkūrė maisto pristatymo paslaugą teikiantį startuolį „Wolt“, kuris šiuo metu veikia 50-yje miestų, 15-oje Europos šalių, tarp kurių yra ir Lietuva. Dar šių metų birželį startuoliui „Wolt“ pavyko sėkmingai pritraukti net 130 mln. JAV dolerių investiciją.

Startuolio „Wolt“ įkūrėjas Lietuvoje lankysis jau rugsėjo 4 dieną. SEB Inovacijų centre vyksiančiame nemokamame renginyje bus pristatyta ketvirtoji SEB verslo akceleratoriaus programa, padedanti auginti verslą ne procentais, o kartais, ir joje šiemet dalyvausiantys lektoriai. Žinomas inovatorius Elias Aalto su renginio dalyviais dalinsis įgyta patirtimi kuriant sėkmingus startuolius ir patarimais verslo kūrėjams.

 

Programoje – tarptautinėje erdvėje įvertinti pranešėjai

SEB verslo akceleratoriaus programos dalyviai iki pat gruodžio mėnesio turės galimybę dalyvauti net šešiose atvirose paskaitose, kurias skaitys tarptautinėje erdvėje įvertinti pranešėjai. Į šiuos renginius taip pat kviečiami visi mažų ir vidutinių įmonių atstovai, besidomintys verslo plėtra ir augimu.

Tarp programos lektorių – ankstesnių SEB verslo akceleravimo programų dalyvių geriausių atsiliepimų sulaukęs amerikietis įmonių konsultantas inovacijų klausimais Matthew Wallace Green‘as ir įmonės „Prospect Labs“ vadovas bei akceleratoriaus „Startup Wise Guys“ mentorius Patrick‘as Collins‘as, taip pat programoje debiutuojantys profesionalai: antrepreneris ir verslo konsultantas Rando Rannus, rinkodaros specialistas, akademijos „Baltic Talents“ lektorius Arvydas Tamulis ir kiti.

Pasak Vaido Žagūnio, SEB banko valdybos nario ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktoriaus, šįmet SEB verslo akceleratoriaus programoje didelis dėmesys bus skiriamas ne tik inovatyvaus produkto ar paslaugos tobulinimo klausimams, bet ir skaitmeninei rinkodarai bei įsitvirtinimo rinkoje strategijai.

 

„Kasmet atsižvelgiame į programos dalyvių atsiliepimus, grįžtamąjį ryšį, ir tobuliname pateikiamos medžiagos turinį. Įgyta patirtis rodo, kad vienas didžiausių iššūkių smulkiesiems ir vidutiniams verslininkams yra vertės pasiūlymo kūrimas, taip pat jau įdiegtų inovacijų pritaikymas. Todėl viena iš užduočių programos dalyviams bus patikrinti savo verslo idėją bandant ją parduoti klientams. Taip jau iš anksto galima įžvelgti savo siūlomo produkto ar paslaugos trūkumus ar priešingai – išskirtinumus, kuriuos vertėtų pabrėžti kuriant verslo strategiją“, – sako V. Žagūnis.

Norėdami suteikti kuo daugiau žinių, šiemet kviestiniai lektoriai ves ne tik grupinius užsiėmimus visiems dalyviams, bet ir asmenines konsultacijų sesijas, kurių metu gilinsis į kiekvienos įmonės produktą, idėją, patars asmeniškai. Visos SEB verslo akceleratoriaus programos įgyvendinimo metu dalyviams taip pat talkins SEB banko ir tarptautinės konsultacijų bendrovės „Civitta“ programos mentoriai.

Dalyvius atrinks komisija

Šiemet dalyvauti nemokamoje SEB verslo akceleravimo programoje kviečiamos tos mažos ir vidutinės įmonės, kurios jau yra sukūrusios inovatyvų produktą – patobulintą prekę ar paslaugą taip, kad atitiktų besikeičiančius klientų poreikius.

 

Registruotis dalyvauti SEB verslo akceleratoriaus programoje bendrovių atstovai kviečiami iki rugsėjo 13 dienos – reikia užpildyti registracijos formą internete. Norint užtikrinti, kad šių metų programoje dalyvautų labiausiai motyvuotos ir savo idėja tikinčios įmonių atstovų komandos, užsiregistravusias įmones dviem etapais interviu su atstovais metu vertins ekspertų komisija.

Ketvirtoji SEB verslo akceleratoriaus programa oficialiai bus pradėta įgyvendinti spalio 2 dieną.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button