Lietuvos startuolis „Lastmile“ sukūrė platformą per kurią miesto gyventojai ir įmonės gali paprastai užsisakyti prekes ir gauti jų pristatymą per valandą ar kitu pasirinktu patogiu laiku.

„LastMile“ Vilniuje veikiančioms prekybos vietoms suteikia galimybę turėti visą e-komercijai reikalingą platformą, su vienos valandos prekių pristatymo paslauga iki pirkėjo durų. Tuo tarpu miestiečiams ši platforma leidžia rutininį kasdienį apsipirkimą ir stovėjimą eilėse iškeisti į patogų, greitą apsipirkimą mobiliajame telefone ir savo mėgstamas prekes pasirinkti iš prekybos vietų, kuriose jie įpratę pirkti. Prekių pristatymo greitį užtikrina pasaulyje vis didesnį pagreitį įgaunantis dalinimosi ekonomikos principas, kuris tuo pačiu suteikia galimybę miesto gyventojams laisvu laiku užsidirbti papildomai.

„Šiai dienai miesto gyventojus nuo kasdienio maisto produktų pirkimo internete stabdo nepatogus prekių pristatymo laikas. Dabar paslaugą teikiantys operatoriai nesuteikia galimybės prekes gauti per valandą ar greičiau, todėl pirkėjas, norintis prekes įsigyti greitai yra priverstas pats kasdien lankytis parduotuvėse. Mūsų sukurta platforma apjungia parduotuves, norinčias prekiauti internetu, neinvestuojant į tokiai prekybai reikalingų platformų kūrimą, ir suteikia joms galimybę savo klientams prekes pristatyti per valandą arba pasirinktu kitu klientui patogiu laiku. Svarbiausia tai, kad paslaugą suteikia platformoje užsiregistravę, atranką praėję ir reikiamus mokymus atlikę patys miesto gyventojai, naudodami savo turimą transporto priemonę (automobilį, dviratį, motociklą ar kt.). Tik šio modelio dėka atsiranda galimybė prekes pristatyti per valandą, tausoti gamtą ir nedidinti transporto kiekio miestuose“, – teigia „LastMile“ vadovas Tadas Norušaitis.

Maisto produktų ir kasdienių prekių pristatymo iš parduotuvių platforma „LastMile“ paslaugas teikia Baltupių, Žirmūnų ir Šnipiškių mikrorajonuose. Nuo spalio 1 dienos paslauga galės naudotis visi vilniečiai ir miesto įmonės.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

21 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar teko apsipirkti parduotuvėse, kurios pardavinėjo pasenusius maisto produktus?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.