MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Startuoliai

Startavo tvarų verslumą skatinanti tarptautinė programa „Futurepreneurs“

Šiandien tarptautinės tvaraus verslo pre-akseleravimo programos „Futurepreneurs“ atidarymo renginyje „Launch day“, vykusiame Vilniaus Gedimino technikos universitete, savo patirtimi ir žiniomis dalinosi žinomų darnaus vystymo tikslų siekiančių kompanijų atstovai: „Western Union Foundation Lithuania“ prezidentas Sergej Sidorov, „Miesto laboratorijos“ bendraįkūrėja Renata Sagatauskė,viena iš mentorystės ir konsultacijų programos Lietuvoje „Women Go Tech“ įkūrėjų Žydrūnė Vitatė, taip pat diskusijoje apie startuolių augimo skatinimo strategijas kalbėjo Lietuvos verslo angelų tinklo įkūrėjas ir akceleravimo fondo „70 Ventures” partneris Gytenis Galkis, rizikos kapitalo fondo „Practica Capital“ partneris Donatas Keras, pasaulinio dėmesio sulaukusio biotechnologijų srities startuolio „CasZyme“ vadovė Monika Kavaliauskė ir vienos iš sparčiausiai Europoje augančių technologijų bendrovių „Deeper“ įkūrėjas Aurelijus Liubinas.

Dalyviams pasidalinus į daugiau nei 21 komandą prasidėjo kūrybinis idėjų generavimo procesas, po kurio visos komandos pristatė savo idėjas. Dalyviai jas vystis du mėnesius 5-ių mokymų sesijų metu, taip pat turės galimybę semtis žinių ir iš plataus mentorių tinklo. 

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Startuoja tvaraus verslo skatinimo programa „Futurepreneurs“ – dėl jos grįžta net emigrantai

Evaldas Činga

Vis daugiau užsienio startuolių renkasi kurti verslą Lietuvoje

Evaldas Činga

Kada yra geriausias laikas pradėti savo startuolį?

Evaldas Činga

Startuolių galimybės pritraukti finansavimą: vieni būdai traukiasi, kiti ateina

BZN start

Jaunoms įmonėms – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų erdvės, konsultacijos ir ekspertų patarimai

Evaldas Činga

Lietuviai sukūrė išmanius pelėkautus – apie sugautą pelę praneš SMS žinute

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika