Startuoliai

Lietuvos startuolis pritraukė 250 000 EUR investiciją

„Boommio“, klientų atvedimo ir įtraukimo įmonė paskelbė pritraukusi 250 000 Eur investiciją iš „70V“ fondo. Pirmoji investicija į „Boommio“ padės įmonei didinti pardavimų ir rinkodaros pastangas Baltijos šalyse, taip pat išplėsti ir paspartinti platformos plėtrą.

„70V“ investuoja į ankstyvosios stadijos technologijų startuolius, bei aukštą plėtros potencialą turinčius verslo modelius, tokius kaip „Interactio“, „Paysolut“, „Whatagraph“.

„Mes visi „70V“ komandoje labai džiaugiamės galėdami paremti verslininkus Joną, Adomą ir jų komandą augančioje „Boommio“ įmonėje, kuri teikia unikalios vertės pasiūlymą FMCG rinkoms“ sako Gytenis Galkis, „70V“ partneris.

 

Vos per 6 mėnesius „Boommio“ pasiekė įspūdingą pajamų augimą, teikia paslaugas visose trijose Baltijos šalyse ir sulaukė didžiulio FMCG kompanijų susidomėjimo. Pritraukus naujas investicijas, „Boommio“ planuoja išplėsti komandą ir sutelkti dėmesį į tvarų augimą.

„Aptikome didžiulį rinkos poreikį naudotis paprastu, centralizuotu platformos skaitmeniniu sprendimu, siekiant pritraukti naujus pirkėjus, kurie dar nerado mūsų klientų produktų ir paslaugų. Turėdami 20 metų technologijų kūrimo patirtį, mes sprendžiame ne vieną, o kelias pramonės problemas vienu metu “, – sakė„ Boommio “ vadovas ir vienas iš įkūrėjų Jonas Davalga. „Turėdami „70V“ finansinę paramą ir kompetenciją, mes įgyvendinsime savo viziją dar greičiau ir plačiau. Mums padarė puikų įspūdį, kokia profesionali ir į pardavimus orientuota yra „70V“ komanda “.

„Boommio“ įmonės misija yra padėti bet kokio dydžio įmonei plėtoti savo verslą, pasitelkiant paprastas skaitmenines naujoves, tuo pačiu lengvai didinant produktų pardavimus, prekės

 

ženklo žinomumą bei pritraukiant naujus klientus. „Boommio“ sprendimas nereikalauja jokių papildomų IT integracijų, jokių papildomų prizų paskirstymo kaštų, ir užtrunka vos 1 dieną, norint pradėti naują kampaniją rinkoje!

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button