Startuoliai

Jaunoms įmonėms – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų erdvės, konsultacijos ir ekspertų patarimai

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai atveria Kompetencijų ir paslaugų centrą, kuriame teiks konsultacijas ir paslaugas jaunoms įmonėms, nemokamai dalinsis patalpomis su startuoliais. Kiti rūmų nariai – augančios kompanijos, vidutinės įmonės ar didieji rinkos žaidėjai šiame centre galėsis naudotis jų poreikiams pritaikytomis paslaugomis, ekspertinėmis konsultacijomis.

„Rūmų verslo ir mokslo bendruomenė nėra vien atskirų verslo subjektų interesus atstovaujanti organizacija. Beveik šimtmetį skaičiuojanti Rūmų bendruomenė, jungianti skirtingo dydžio, skirtingų sektorių įmones, mokymo įstaigas, ekspertus, pasiekė tą brandumo lygį, kai gali savo žiniomis, ekspertiniais patarimais dalintis su jaunu verslu, padedant jam augti“, – pažymi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius.

Erdvė darbui, susitikimams, įmonės reprezentavimas, ekspertų patarimai, B2B susitikimai, partnerių Lietuvoje ir užsienyje paieška – tik kelios paslaugos, kuriomis galės naudotis jaunos įmonės ir startuoliai Rūmuose.

 

„Rūmai – valdžios socialinis partneris, nuolat prisidedantis prie geresnės verslo aplinkos kūrimo ir eksporto skatinimo. Japonijos, Kinijos, Peru, Ukrainos ir kitų valstybių oficialios delegacijos Rūmuose – ne įvykis, o kasdienybė. Norime, kad kasdienybe taptų ir nuolatinis jaunų kompanijų lankymasis, susitikimai bei darbas Rūmuose. Todėl su jaunu verslu nemokamai dalinsimės patalpomis, kurios skirtos Rūmų bendruomenės veiklai ir Rūmų bendruomenės patirtimi“, – sako S. Leonavičius.

Rūmų paslaugų ir kompetencijų centras parengė skirtingus paslaugų planus, kuriuos įmonės, priklausomai nuo jos dydžio, gauna tapus Rūmų nariu. Jaunoms įmonėms, kurios gyvuoja pirmuosius veiklos metus, sukurtas START planas, AUGIMO planas skirtas mikroįmonėms, smulkios ir vidutinės įmonės naudosis SVV planu, o didžiosioms kompanijoms skirtas TVARUMO planas.

Rūmai supranta, kad jaunos įmonės pirmaisiais gyvavimo metais ypatingai skaičiuoja veiklos sąnaudas, todėl Rūmų taryba priėmė sprendimą nemokamai dalintis patalpomis bei atleisti šiuos verslininkus nuo stojimo mokesčio, o mėnesinis nario mokestis sieks mažiau nei 3 €, už kuriuos įmonė per metus gaus beveik 20 paslaugų.

 

Kitoms įmonėms pritaikytas paslaugas bei konsultacijas Rūmų nariai – bankai, advokatai, finansų valdymo ekspertai, draudimo brokeriai ir kitų sričių specialistai bei rūmų ekspertai daugiau nei metus gyvuojančioms įmonėms teiks pagal pasirinktus paslaugų planus tik už narystės Rūmuose mokestį.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai  – tai platus Lietuvos verslo atstovų ir mokslo įstaigų tinklas bei bendruomenė. Rūmai veikia pagal Lietuvos Respublikos prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą bei turi bendruomenės įgaliojimus savarankiškai atstovauti narių interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose, skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, teikti verslui ir mokymo įstaigoms reikalingas paslaugas.

Šiandien Rūmai vienija per 500 narių – Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas bei kitas mokymo įstaigas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button