Startuoliai

„Hacker Games Pro“: atostogų oro linijų lyderė jungia pajėgas su startuoliais

Balandžio 28-30 dienomis technologijų parke „Vilnius Tech Park“ vyks antrasis kūrybinių dirbtuvių ciklo „Hacker Games Pro“ renginys. Šįkart technologijų entuziastai kurs verslo idėjas, susijusias su aviacija. Dalyviai varžysis dėl prizo – galimybės toliau tęsti projekto vystymą kartu su „Small Planet Airlines“ ekspertais ir gauti pirminę investiciją.

Tai bus pirmasis IT idėjų konkursas ne tik Lietuvoje, bet ir Rytų Europos regione, kuomet dalyviai kviečiami teikti idėjas išskirtinai aviacijos sektoriui.

„Neabejoju, kad prieš kelis metus daugelis pagalvojo apie galimybę „Facebook“ tinkle ne tik spausti mygtuką „Like“, bet ir išreikšti daugiau emocijų. Ir žinote ką? Galų gale tokia galimybė atsirado. Panašiai yra ir aviacijos srityje: turime daug verslo sričių, kurias galime tobulinti, tačiau mums vis dar trūksta inovatyvių sprendimų. Pagaliau sulaukėme galimybės, kai į šių sprendimų paiešką galime įtraukti ir „Hacker Games Pro“ dalyvius,“ – teigia Kristijonas Kaikaris, „Small Planet Airlines“ vadovas ir vienas iš konkurso mentorių.

 

„Hacker Games Pro: Aviation“ dalyviai galės vystyti savo verslo idėją arba jungtis prie kitų idėjų autorių. Komandų užduotis – per 48 valandas sukurti technologijų įrankio prototipą ir jį pristatyti vertinimo komisijai.

„Svarbiausias kriterijus, pagal kurį bus vertinamos verslo idėjos – tai galimybė spręsti aktualią, su aviacija ir kelionėmis oru susijusią problemą. Tai gali būti susiję su klientų aptarnavimu, saugumo stiprinimu, bagažo logistika ar skrydžių duomenų naudojimu verslo efektyvumo didinimui. Taip pat tikimės, kad komandos pagrįs projekto komercinę naudą,“ – konkurso sąlygas komentuoja K. Kaikaris.

 

Geriausią idėją pristačiusi komanda turės galimybę toliau vystyti savo verslo idėją technologijų parke „Vilnius Tech Park“, naudodamasi parko infrastruktūra bei įvairių mentorių – startuolių kūrėjų, verslo konsultantų, aviacijos specialistų pagalba. Komandai pasiekus savo nustatytus tikslus, verslo akseleratorius „StartupHighway“ žada pirminę investiciją.

Pasak „Vilnius Tech Park“ vykdančiojo direktoriaus Dariaus Žakaičio, tai yra pirmas aviacijos hakatonas rytinėje Europos dalyje, todėl dalyvauti kviečiami ir užsienio startuoliai: „Artimoje ateityje aviacijos sritis žada dideles galimybes technologijų verslams, tačiau mūsų regione inovatyvių idėjų vis dar trūksta. Norėdami pakurstyti ir kaimyninių šalių startuolių aktyvumą, kviečiame dalyvius ir iš Baltijos šalių, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos.“

Konkursą „Hacker Games Pro: Aviation“ organizuoja „Vilnius Tech Park“ kartu su „Startup Lithuania“. Iš viso šiemet planuojama surengti bent penkis startuolius, inovacijų entuziastus ir didžiąsias įmones vienijančius renginius, kurie orientuoti į inovacijų kūrimą skirtingose srityse.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button