Verslas

Pinigų pervedimo platformai „Opal Transfer” išduota elektroninių pinigų įstaigos licencija

Lietuvos bankas sparčiai augančiai pinigų pervedimo platformai „Opal Transfer“ išdavė elektroninių pinigų įstaigos licenciją. Taip bendrovė tikisi dar stipriau įsitvirtinti Europoje. 2003 m. Jungtinėje Karalystėje įsteigta „Opal Transfer Ltd“ laikoma viena pirmųjų finansinių technologijų bendrovių pinigų pervedimo rinkoje. Ji šiuo metu teikia tarptautinio pinigų pervedimo paslaugas net 38-ose Europos šalyse.

Sukaupusi daugiau kaip 16 metų patirtį piniginių paslaugų srityje, „Opal TransfeR“ teikia inovatyvias paslaugas tiek verslui, tiek fiziniams asmenims, įskaitant išankstinio mokėjimo korteles, visoje Europos Sąjungoje.

Pasak bendrovės „Opal Tansfer EU“ generalinės direktorės Gitos Petkevicos, Lietuva pasirinkta dėl investicijoms palankios aplinkos ir aiškios sistemos steigiant naują verslą finansiniame sektoriuje.

 

„Ieškojome vietos visoje Vidurio ir Rytų Europoje. Lietuva išsiskyrė ypač talentingais specialistais ir efektyviu elektroninių pinigų įstaigų licencijavimu, įskaitant galimybę prisijungti prie Lietuvos centrinio banko mokėjimų sistemos „CentroLink“, kai norima atlikti SEPA (Bendroje mokėjimų eurais erdvėje, angl. Single Euro Payments Area, (SEPA) mokėjimus. – sako Gita Petkevica. – Pasirinkti Lietuvą paskatino ir tai, kad nemažai mūsų darbuotojų Londono biure yra lietuviai, todėl šioje šalyje, tam tikra prasme, jau jaučiamės kaip namuose.“

Gavusi licenciją, bendrovė „Opal Transfer EU“ ateityje planuoja atidaryti biurą Lietuvoje. 

2003 m. Jungtinėje Karalystėje įsteigta bendrovė „Opal Transfer Ltd“ teikia tarptautinio pinigų pervedimo paslaugas daugiausia Rytų Europos šalyse, tokiose, kaip Latvija, Lietuva, Lenkija, Čekijos Respublika, Bulgarija ir Rumunija. Pinigų pervedimai į šias šešias šalis ypač populiarūs ir sudaro 87 % bendrovės apyvartos. Bendrovė jau pervedė daugiau kaip 1,8 mlrd. svarų sterlingų privatiems asmenims ir mažoms įmonėms visoje Europoje. „Opal Transfer Ltd“ pagrindinis biuras ir skambučių centras įsteigti ir veikia Jungtinėje Karalystėje ir Latvijoje.

 

Eleonora Budzinauskienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button