Vaizdo medžiaga šiais laikais naudojama itin plačiai. Tai ne tik pramoga, bet ir mokymosi įrankis, kuriuo naudotis itin patogu. Tam, kad vaizdo įraše pateikiama informacija būtų suprantama kuo platesnei auditorijai, ji gali būti įgarsinama, naudojami titrai. Įprastai tokiais atvejais pasitelkiamos vertimo paslaugos Vilniuje. Ne vienerius metus šioje srityje dirbantys specialistai darbus atlieka greitai ir patikimai.

Kur naudojama vaizdo medžiaga?

Įmonės vaizdo medžiagą dažnai naudoja reklamos tikslais. Itin patogu tai, kad ji gali būti talpinama tiek interneto svetainėje, tiek įvairiuose socialiniuose tinkluose. Priklausomai nuo kuriamo ar pardavinėjamo produkto, teikiamų paslaugų pobūdžio, vaizdo įrašai gali skirtis. Jei jūsų tikslas ne tik parduoti, bet ir didinti savo prekės ženklo žinomumą, verta investuoti ne tik į tiesioginę reklamą.

Šiuo metu ypač populiarūs vaizdo tinklaraščiai (angl. vlogs – video blogs). Vis dažniau juos pradeda kurti ir įmonės. Tokia vaizdo medžiaga padeda pritraukti daugybės žmonių dėmesį, kurti patikimą ir profesionalų įvaizdį. Be to, tai puikus būdas komunikuoti su potencialiais ar jau esamais klientais, partneriais.

Įmonėms, kurios orientuojasi į tarptautines rinkas, informaciją dažniausiai reikia pateikti ne tik gimtąja, bet ir užsienio kalba. Neturint tinkamų žinių, įgūdžių ir priemonių, padaryti tai gali būti pakankamai sudėtinga. Todėl verta pasinaudoti profesionalų pagalba. Vertimo paslaugos Vilniuje vienas iš patogiausių pasirinkimų tiems, kurie nori pritaikyti vaizdo medžiagą užsienio auditorijai. Jei domitės galimybe pasinaudoti jomis, spauskite ant nuorodos ir sužinokite daugiau.

Vaizdo medžiaga naudinga ne tik reklamos, bet mokymosi, darbo tikslais. Pakankamai dažnai vertėjų paslaugų prireikia ir tuomet, kai norima skirtingų auditorijų poreikiams pritaikyti interneto seminarus, verslo susitikimų įrašus, paskaitas ir kt.

Paslaugos pagal poreikius

Priklausomai nuo vaizdo medžiagos pobūdžio, gali skirtis reikiamos paslaugos pasirinkimas. Populiariausios iš jų yra titravimas, titrų vertimas, įgarsinimas ir transkripcija. Vertimų biuras suteikia galimybę pasinaudoti visomis šiomis paslaugomis iš vienų rankų.

Vertėjas gali atlikti dubliavimą, kurio metu pakeičiamas originalus tekstas kita kalba. Taip vaizdo medžiaga tampa suprantama užsienio auditorijai. Įgarsinimas arba balsas už kadro (angl. voice-over) reikalauja itin gerų kalbinių įgūdžių – įgarsinant svarbus ne tik taisyklingas žodžių tarimas ir konteksto perteikimas, bet ir intonacija. Būtent taip sukuriama profesionali medžiaga, garantuojanti geriausią vartotojo patirtį.

Vertimo paslaugos Vilniujeapima tiek subtitrų kūrimą, tiek jų vertimą. Pirmuoju atveju tekstas išrašomas šaltinio kalba, antruoju – dar ir išverčiamas. Tam, kad atitiktų vaizdo medžiagą, subtitrai suderinami su laiko kodais, atsižvelgiama į nustatytą jų ženklų skaičių eilutėje.

Transkripcija – tai garso ar vaizdo medžiagos perrašymas į tekstinį variantą. Esant poreikiui, pastarasis gali būti ir išverčiamas. Tekstinės versijos pateikimas suteikia įvairiopos naudos. Pavyzdžiui, paskelbus ją įmonės svetainėje, atsižvelgiant į atitinkamus raktinius žodžius, gali pagerėti svetainės pozicija paieškoje.

Tekstas paverčia vaizdinę informaciją prieinama kurtiesiems ir neprigirdintiems. Transkripcijos paslauga naudinga tiems, kurie nori įrašyti ir ateityje panaudoti mokymų ar seminarų medžiagą. Be to, ji leidžia paruošti verslo susitikimų ir mokslo sesijų rašytinius dokumentus, skirtus viešajam naudojimui.

Šiais laikais, kai vaizdo medžiaga yra plačiai naudojama įvairiose gyvenimo srityse, jos pritaikymas tarptautinei auditorijai yra ypač aktualus. Įmonei ar organizacijai tai gali suteikti visapusišką naudą – nuo didesnio žinomumo iki lengvesnio tiek viešo, tiek vidinio komunikavimo. Vertimo paslaugos Vilniuje suteikia galimybę jums ne tik pagerinti savo pozicijas tarptautinėje rinkoje, bet ir sukurti profesionalų įvaizdį.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.