Nekilnojamas turtas

Žalgirio gatvėje parduotas neseniai pastatytas biurų pastatas

Darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ investuotojams „East Capital Real Estate AS“  pardavė sostinės Žalgirio gatvėje pastatytą modernų verslo centrą „Naujasis Skansenas Ž“. Šiuolaikiško 5 aukštų, 7550 kv. m ploto verslo centro statybos darbai bus užbaigti iki šių metų pabaigos.

Atgyjančioje Šnipiškių dalyje – „Naujasis Skansenas“ kvartale – baigiamame statyti verslo centre jau yra išnuomota apie 70 proc. ploto. Pirmuoju ir didžiausiu projekto nuomininku tapo JAV programavimo paslaugų įmonė „Devbridge“. Komercinėse verslo centro patalpose taip pat įsikurs restoranas „iLunch“ bei dekoro prekių parduotuvė „Shishi“. Naujasis investuotojas perims sudarytas nuomos sutartis ir rūpinsis likusių nuomininkų pritraukimu.

Šiuo metu verslo centre laisvos beveik 2000 kv. m ploto administracinės patalpos ir 160 kv. m bei 77 kv. m ploto komercinės paskirties patalpos pirmajame aukšte. Tipinis vieno aukšto plotas siekia 2000 kv. m.

 

„Pandemija nesumažino kokybiškų biuro patalpų patraukliose miesto vietose poreikio, o veikiau paskatino nuomininkus dar daugiau dėmesio skirti patalpų saugumui, patogumui ir pritaikomumui skirtingiems darbo modeliams. Verslo centras Žalgirio gatvėje buvo vystomas atsižvelgiant į visus šiuos kriterijus, todėl netruko sulaukti nuomininkų, o kartu ir investuotojų susidomėjimo. Objektas nuo pat pradžių buvo plėtojamas su tikslu sukurti pridėtinę vertę pritraukiant nuomininkus ir jį parduoti, todėl esame patenkinti sklandžiu procesu ir rezultatu“, – sako bendrovės „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas.

Baigiamas statyti modernus A+ energinio naudingumo klasės verslo centras turės „Breeam“ tvarumo sertifikatą, pažangius pastato efektyvumą ir žmonių komfortą užtikrinančius inžinerinius sprendimus, tokius kaip aukšto naudingumo vėdinimo su oro drėkinimu ir klimato kontrolės sistema. Verslo centro patalpos taip pat atitiks aukštus akustinio komforto parametrus.

Po pastatu įrengta automobilių stovėjimo aikštelė su automatizuota valstybinių numerių nuskaitymo sistema. Verslo centro teritorijoje taip pat įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės bei dviračių saugyklos. Teritorija bus saugoma ir stebima vaizdo kamerų.

 

„East Capital Real Estate“ vadovas Baltijos šalims Madis Raidma pažymėjo: „Mums itin malonu bendradarbiauti su YIT šio biurų pastato įsigijimo ir tolimesnio išnuomojimo projekte. YIT, mūsų vertinimu, yra vienas profesionaliausių vystytojų šiame regione. Taipogi, YIT ir East Capital vienija ypatingas dėmesys aukštai vystomų objektų statybos kokybei ir jų aplinkosauginio tvarumo standartams. Verslo centras „Naujasis Skansenas Ž“ puikiai papildo mūsų augantį ECRE IV fondo turto portfelį. Ypač vertiname tai, kad šis verslo centras yra arti centrinio Vilniaus verslo kvartalo (CBD) šerdies ir turi puikų susisiekimą su ja, yra itin kokybiškai pastatytas bei gali pasiūlyti konkurencingas nuomos sąlygas esamiems ir būsimiems nuomininkams.“

„YIT Lietuva“ plėtojamas „Naujasis Skansenas“ kvartalas su gyvenamaisiais namais ir verslo centrais yra vertinamas dėl aukštos kokybės bei centrinės miesto lokacijos su gerai išplėtota susisiekimo ir paslaugų infrastruktūra. Projekte planuojamas ir dar vienas verslo centras, kurio statybos numatomos jau kitąmet. Visai netoliese yra įsikūręs finansinis Vilniaus centras Konstitucijos prospekte, o kitapus Neries verda Senamiesčio gyvenimas.

„YIT Lietuva“ šiuo metu taip pat stato „Gerų baldų fabriką“ Kauno LEZ, atlieka bendrovės „Kauno baldai“ pastatų konversijos ir naujos gamyklos statybos darbus, vykdo „Vilniaus lenkų kultūros namų“ statybas ir įgyvendina kitus rangos bei infrastruktūros projektus.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
16 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Brisius
Brisius
16 dienas (-ų)

Padidės automobilių kamščiai Žalgirio g., tik tiek…

Vardenis
Vardenis
15 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Brisius

Tai gal ištemkime žmones iš miesto, kamščiai sumažės. Atrodo tik automobiliams miestai statomi, o gyvenamosios, darbo vietos ir t.t. tik trukdis. Ne statyba užmiestyje viduryje laukų be infrastruktūros yra problema, o plėtojimas miesto centre kur viskas pasiekiama pesčiomis, VT ar dviračiais.

aga
aga
16 dienas (-ų)

nu ir baisuoklis

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button