Vilnius plėsis ir toliau: įvardijo, kurie mikrorajonai taps naujakurių centrais

Komentarai 7

 1. Arvydas Norkūnas says:

  Miesto augimas – Lietuvos ekonomikos veidrodis, galima tik džiaugtis tuom. Klausimas kaip planuojamas gyventojų pasiskirstymas. Bijomasi žodžio milijoninis miestas, o realybėje dėl gyventojų išsidėstymo planavimo, kuomet beveik visas prieaugis išdėstytas šiaurės vakaruose, jau dabar dauguma vilniečių gyvena būtent milijoninio miesto sąlygomis su tuo skirtumu, kad žmonių srautai centre ne tokie dideli. Štai jeigu būtų vykusi gyvenamojo būsto plėtotė, pvz Naujosios Vilnios – Nemėžio – Rudaminos areale žmonių ir transporto judėjimo srautų padėtis šiandieną būtų kone dvigubai mažesnio intensyvumo negu dabar.

 2. Vilnietis says:

  Naujai statomuose rajonuose reikia numatyti daugiau visuomeniniu teritoriju, sporto aiksteliu, palikti vietos mazoms parduotuvelems vasaros prekybai ir kavinems prie vandens telkiniy ir panasiai. O siaip Vilniaus miestas super, nepalyginsi su rajonu, vienareiksmiskai.

 3. Nelietuvis says:

  Baisiausia, kad lietuviai vis dar perka butus. Kosmine kaina uz prasta kokybe, bet raso “prabangus butas” o tada verta 3000€/kv. Turbut niekada nera keliave kitur. O NT agentai kartoja, kad tokios kainos toliau ir augs nes yra didele paklausa. Virs 4000 neisparduotu nauju butu, bet yra didele paklausa… Oficialiai 30% zmoniu perka butus juos isnuomoti, bet tik 9% gyventoju nuomojasi buta… Kazkur nesutampa skaiciai. Cia statytojai aiskiai apgauna visus, bet vilnieciai pasyviai jiems padovanoja savo pinigus.

  • Joris says:

   Akivaizdžios logikos ir aritmetikos spragos pas tamstą. 30% yra nuo dalies populiacijos – nuo perkančių butus. 9% yra nuo visos populiacijos.

 4. oddy says:

  “ir toliau AKTYVIAI KURIASI nauji biurai, MOKYKLOS ir DARŽELIAI…” – ką rūkai straipsio autoriau?? čia gal kokioj paralelioj visatoj gyveni ar kaip? Kuriose vietose čia tie grandioziniai projektai vystomi Fabuose ir Pašiluose?

 5. Laurynas says:

  Kaip visada psiaudo ekspertai įvardino.Gal pagaliau atsibuskit.Ar būtina grustis į miegamuosius rajonus,apsidairykit aplink Vilnių,tiek neišnaudotų galimybių.

 6. vilnietis says:

  “įvardijo”?! Tuščias straipsnis, nes nieko neįvardijo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist