Nekilnojamas turtas

VGTU studento „Šiaurės miestelio“ atnaujinimo projektas tapo geriausiu Baltijos šalyse

Latvijos nacionalinėje bibliotekoje įteikti 2019-ųjų metų Baltijos šalių architektų sąjungų asociacijos konkurso „BAUA Awards“ apdovanojimai. Geriausių baigiamųjų darbų konkurso apdovanojimuose bakalauro darbų kategorijoje 1-ąją vietą laimėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Architektūros fakulteto studentas Povilas Vincentas Jankūnas, pristatęs savo baigiamąjį darbą „Šiaurės miestelio“ Žirmūnuose post-industrinės teritorijos detaliojo plano projektiniai pasiūlymai“, kurio vadovė doc. dr. Dalia Dijokienė.

Baltijos šalių geriausiųjų jaunųjų architektų paroda-konkursas yra organizuojama Baltijos šalių architektų sąjungų asociacijos (BAUA) jau nuo 2014-ųjų metų. Toks renginys – proga parodyti ir viešai pristatyti savo baigiamąjį akademinį darbą ir pasidalinti patirtimi su kolegomis iš Baltijos regiono bei gauti kolegišką įvertinimą iš komisijos, kurią sudaro profesionalūs architektai. 

Šiais metais buvo pristatyta 18 geriausiųjų bakalauro ir magistro baigiamųjų darbų iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos architektūros mokyklų. Šiemet Lietuvai atstovavo VGTU Architektūros fakulteto Architektūros ir Urbanistikos katedrų, KTU Architektūros fakulteto ir VDA Vilniaus ir Kauno fakultetų architektūros katedrų bakalauro ir magistro programų absolventai.

 

VGTU Architektūros fakultetui magistro kategorijoje atstovavo Simonas Bronislovas Čaikauskas ir Rūta Indriševičiūtė, o geriausiojo apdovanojimas atiteko Rutai Rinkulei iš Latvijos RISEBA Architektūros ir dizaino fakulteto. Be Povilo Vincento Jankūno, bakalauro kategorijoje fakultetui atstovavo ir Benas Vencevičius. Jau antri metai iš eilės VGTU Architektūros fakulteto studentai laimi šiame konkurse pirmąsias vietas, praėjusiais metais bakalauro darbų kategorijoje 1-ąją vietą su estu Stenu Vendiku dalijosi Gabija Rutkūnaitė. Kitų metų renginys bus organizuojamas Vilniuje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Ovidijus
Ovidijus
2 metus

Šaunuolis, sveikinimai!!! Reikia tik pasidžiaugti, jog turime perspektyvų ir konkurencingą jaunimą 😉

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button