Nekilnojamas turtas

Verslo centre „BH Meraki“ biurą įkurs „Baltic Consol Line“

Šiuo metu sostinėje statomame A+ klasės verslo centre „BH Meraki“ jau 2021 metais įsikurs įvairių rūšių krovinių konsolidavimo paslaugas teikianti įmonė „Baltic Consol Line“. Kompanija, kuri veikia nuo 2012 metų, savo biurą perkels į naujas 1000 kv. metrų patalpas verslo centre.

„Baltic Consol Line“ vardas vienija kompanijas „RailGate“, „Dreamcubator“, „Terminality“ ir „Baltic Consol Line“. Įmonių grupė yra didžiausias neutralus jūrinių, aviacijos, geležinkelio ir žemės krovinių konsolidatorius Pabaltijo regione, teikiantis ne tik klasikines pervežimo paslaugas ekspedicinėms, transporto ir logistikos įmonėms, bet ir padedantis joms technologiškai transformuotis, diegiant inovatyviausius technologinius sprendimus.

„Siekiame, kad naujasis biuras atitiktų visus darbuotojų poreikius, todėl mūsų naujų erdvių planavimui samdome architektus, drauge su jais sieksime patogiai įkurdinti specialistus atviroje erdvėje, tačiau sukursime ir daug poilsio zonų, ramybės oazių, mažų ir didesnių erdvių. Didelį dėmesį planuojant skirsime ir posėdžių kambariams bei virtuvėms. Visame biure sieksime išlaikysime „urban“ stilių, kuris turi būti funkciškai pritaikytas patogiam darbui ir poilsiui“, – teigia „Baltic Consol Line“ regiono vadovas Marius Jankevičius.

 

Anot vadovo, biuro pasirinkimą pirmiausia padiktavo gera partnerystės patirtis su verslo centrą plėtojančia įmone, paties verslo centro lokacija mieste ir susisiekimo patogumas dabartiniams darbuotojams. Labai svarbu buvo ir tai, kad aplink būsimą naują verslo centrą jau susiformavusi infrastruktūra, skirta patenkinti daugelį darbuotojų poreikių – nuo restoranų iki sporto klubų.

„BH Meraki“ verslo centro statybos darbai bus baigti ir pastatas atidarytas 2021 metų viduryje.

Šias verslo erdves (adresas Eitminų g. 3) plėtoja kompanija „Consra“. Jau pranešta, kad verslo centre patalpas nuomosis restoranų tinklas „iLunch“ ir klinika „InMedica“.

 

Septynių aukštų ir 16 tūkst. kv. metrų verslo centre bus įrengti inovatyvūs inžinieriniai sprendimai: pakeliamos grindys, drėkinimo sistema, veiks bendro naudojimo konferencijų salės, elektromobilių įkrovos stotelės, sudarytos sąlygos saugoti darbuotojų dviračius, darbuotojams bus skirta daugiau nei 400 automobilių saugojimo vietų.

Šios verslo erdvės išsiskirs ne tik itin konkurencinga kaina, bet ir viena didžiausių (daugiau nei 2000 kv. metrų) tokio tipo atvirų, lauke įrengtų erdvių darbuotojų ir bendruomenės poilsiui.

Kompanija „BH Meraki“ priklauso vienam didžiausių institucinių investuotojų į komercinį NT Baltijos šalyse „Baltic Horizon“ fondui.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button