Nekilnojamas turtas

V. Čmilytė-Nielsen apie Seimo viešbučio privatizavimą: įvertinsime, kiek tai kainuotų biudžetui ir kokia būtų nauda

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad derybų dėl valdančiosios koalicijos metu, kai buvo kalbama apie Seimo darbo organizavimą, ne kartą iškilo Seimo viešbučio klausimas, todėl atrodo, kad dėl to bus rastas bendras sutarimas. Tačiau ji akcentuoja, kad pirmiausia bus įvertinta, kiek tai kainuotų biudžetui ir kokia nauda būtų privatizavus Seimo viešbutį.

„Derybose dėl valdančiosios koalicijos, kai kalbėjome apie galimus pasikeitimus Seimo statute ir apskritai Seimo darbo organizavimą, Seimo viešbučio klausimas ne kartą iškilo. Atrodo, kad mes turėsime sutarimą dėl to, kad Seimo viešbutis, kaip vieta, kur Seimo nariai gali gyventi, galbūt nėra pats optimaliausias sprendimas. Ieškosime kitų sprendimų, tačiau pirmiausia įvertinę visus aspektus, kiek tai kainuotų biudžetui ir kokia nauda būtų ir ilgalaikės sąlygos, privatizavus Seimo viešbutį“, – „Žinių radijui“ trečiadienį sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Ji neatmetė kad ateityje kai kurios Seimo narių privilegijos gali būti peržiūrėtos.

 

„Manau, kad rengdami Seimo statuto pakeitimus sistemiškai pažiūrėsime į tuos klausimus, kurie galbūt ilgą laiką buvo nesprendžiami ir kai kurios Seimo narių privilegijos gali būti peržiūrėtos. Bet nėra tikslas viską keisti. Yra tikslas pažiūrėti į tuos punktus, į tas temas, kurios ilgą laiką buvo nesprendžiamos“, – sakė Seimo pirmininkė.

ELTA primena, kad įprastai išlaidos Seimo viešbučiui padidėja Seimo kadencijų pasikeitimo metais, kai reikia atlikti papildomus remonto darbus, baldų, įrangos pirkimus.

Seimo kanceliarija kadencijų kaitos laikotarpiu numato suremontuoti 16 blogos arba patenkinamos būklės butų Seimo viešbutyje. Planuojama, kad paprastojo remonto darbams bus išleista apie 203 tūkst. eurų.

 

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button