Vakar į simbolinę įkurtuvių ceremoniją susirinkę svečiai turėjo galimybę įvertinti dalies pastato, kuriame įsikūręs Vilniaus miesto apylinkės teismas, pokyčius. Patalpų rekonstrukcija ir modernizavimas buvo atliktas lėšomis, gautomis pardavus valstybės funkcijoms vykdyti nereikalingą ir energetiškai neefektyvų turtą.

„Teismų sistema susideda iš infrastruktūros, personalo ir reguliavimo. Tikiuosi, kad Seimo priimti sprendimai jau greitu metu sumažins teismams nebūdingų funkcijų, jos bus perduotos antstoliams, notarams. Valstybės tarnybos pertvarka taip pat prisidės prie darbuotojų gerovės augimo. O infrastruktūra yra būtinybė – turime koncentruotis į pagrindines užduotis, nesukdami galvos dėl vėdinimo ar kitų buitinių dalykų“, – kalbėjo įkurtuvių ceremonijoje dalyvavusi Teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska.

Ministrei antrino ir Teisėjų tarybos pirmininkė Sigita Rudėnaitė: „Tai mažas, bet tikėkimės, tik pirmas žingsnis, atnaujinant teismų infrastruktūrą. Teismų darbuotojai nusipelno gerų darbo sąlygų. Šį poreikį, matome, girdi ir ministrė“.

Dalies 1995-ųjų statybos Laisvės pr. 79A, Vilniuje esančio pastato modernizavimą Turto bankas atliko Nacionalinės teismų administracijos ir Vilniaus miesto apylinkės teismo užsakymu.

„Retai kada teisme būna kas nors gražaus. Mus šis pasikeitimas džiugina, pirmą kartą po penkiolikos metų, šis pastatas įgijo modernaus biuro bruožų“, – sakė Vilniaus miesto apylinkės teismo pirmininkė Viktorija Šelmienė

Darbų metu įrengta daugiau nei 50 modernių darbo vietų teismo darbuotojams. Buvo sumontuoti langai, apšiltintos išorės sienos, įrengtos šildymo ir vėdinimo, oro kondicionavimo bei kitos inžinerinės sistemos. Darbai buvo finansuojami parduodant valstybei nereikalingą ir energetiškai neefektyvų turtą. Bendra atliktų darbų vertė – beveik 860 tūkst. eurų. Suremontuotoje 720 kv. m ploto pastato dalyje kadaise planuota įrengti valgyklą, tačiau šis sumanymas liko neįgyvendintas, o patalpos iki rekonstrukcijos buvo nenaudojamas.

„Tai puikus siekio efektyviai panaudoti valstybės turtą pavyzdys. Tuščios ir šiol nenaudotos patalpos buvo pritaikytos teismo darbo reikmėms. Rekonstrukcijos metu atlikti darbai ne tik užtikrina komfortiškas darbo sąlygas, bet ir leidžia efektyviai naudoti energijos išteklius, kas šiuo metu ypač aktualu visoms viešojo sektoriaus institucijoms“, – tvirtina Mindaugas Sinkevičius, Turto banko generalinis direktorius.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.