Nekilnojamas turtas

Turto bankas rengia viešą konsultaciją dėl laikinos Lukiškių kalėjimo pastatų komplekso nuomos

bankas kviečia rinkos dalyvius į viešą konsultaciją, kurios metu aptars pereinamojo laikotarpio Lukiškių kalėjimo pastatų komplekso nuomos tikslus bei konkurso sąlygas.

“Tiek objektas, tiek laikmetis – neeliniai, tad siekiame dialogo su rinkos dalyviais”, – teigia Turto banko konsultantė dr. Inga Urbonaitė-Vadoklienė. Ne paslaptis, kad dėl pandemijos taikomi apribojimai turėjo didelės įtakos meno, kultūros, renginių bei turizmo sektoriams, todėl norima išsiaiškinti rinkos dalyvių galimybes ir poreikį nuomotis šį išskirtinį kompleksą.

Konsultacijos metu, planuojama aptarti būsimo konkurso sąlygas, keliamus reikalavimus nuomininkams, komplekse galimas vykdyti veiklas bei gauti grįžtamąjį ryšį iš rinkos dalyvių, kurie galės užduoti rūpimus klausimus, teikti pasiūlymus.

 

Konkursas organizuojamas, siekiant Lukiškių kalėjimo kompleksą kuo greičiau bent iš dalies atverti visuomenei. Jame bus galima vykdyti edukacines, kultūrines, menines, mokslines bei kitas veiklas. Kompleksas išnuomojamas iki bus pasirengta ilgalaikiam jo įveiklinimui.  Numatoma nuomos trukmė 1 metai su galimybe pratęsti dar vieneriems metams. Renginys vyks MS Teams platformoje. Registruotis į renginį galima paspaudus šią nuorodą: Registracijos forma.

Ilgalaiko Lukiškių kalėjimo komplekso įveiklinimo galimybių studija numato, kad šioje vietoje turėtų atsirasti intelektualinių ir idėjinių mainų klasteris, kuriame susiejami ir skatinami skirtingų sektorių kompetencijų mainai, bendradarbiavimas ir dalinimasis resursais. Tai turėtų būti visiems atvira, telkianti ir visuomenės pažangą įgalinanti multikultūrinė erdvė, kurioje, bendradarbiaujant verslo, mokslo, kultūros ir meno veikėjams, puoselėjamos XXI amžiaus kompetencijos. Siekiama, kad uždara buvusi Lukiškių kalėjimo teritorija taptų istoriją saugančia, tačiau pažangios edukacijos ekosistema, veikiančia per aktyvius įvairių funkcinių, socialinių ir kultūrinių grupių mainus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button