Nekilnojamas turtas

Trys KAM pavaldžios institucijos kelsis į Šnipiškėse statomą „Cloud Offices“ biurų pastatą

Trys Krašto apsaugos ministerijai (KAM) pavaldžios institucijos kelsis į sostinės Šnipiškių rajone statomą biurų pastatą „Cloud Offices“.

Kaip nurodoma penktadienį išplatintame pranešime, dėl maždaug 4,3 tūkst. kv. m. ploto nuomos sutartis pasirašyta su bendrove „Olfin“. Ji sudaryta penkeriems metams su galimybe pratęsti dar tokiam pačiam laikotarpiui.

KAM nenurodo, kiek kainuos patalpų nuoma. Ji BNS informavo, kad šią informaciją patikslins kitą savaitę. 

 

Gynybos resursų agentūra, Infrastruktūros valdymo agentūra bei Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas į naujas patalpas turėtų įsikelti iki 2022-ųjų liepos.

Joms bus skirtos visos patalpos 2–9 aukštuose, čia turėtų dirbti apie 300 žmonių.

Patalpos Šv. Ignoto, Mindaugo ir L. Sapiegos gatvėse, kur anksčiau veikė šios institucijos, bus remontuojamos ir toliau naudojamos krašto apsaugos sistemos reikmėms.

 

„Dabartinės institucijų patalpos yra senos statybos pastatuose, kuriuose reikia atlikti išorės ir vidaus remontą, atnaujinti inžinerines sistemas, ergonomiškiau išdėstyti darbo vietas. Kasmet skaičiuojame vis didesnius senų patalpų išlaikymo kaštus“, – ministerijos pranešime cituojamas viceministras Vilius Semeška.

„Toks sprendimas priimtas ir dėl darbo vietų stygiaus, kurio artimiausiu metu nebūtų įmanoma išspręsti kitaip, o tik nuomojantis patalpas“, – pridūrė jis, tačiau konkretesnių duomenų neįvardijo.

Pavyzdžiui, Infrastruktūros valdymo agentūra, viceministro teigimu, glaudėsi Lietuvos kariuomenės poreikiams reikalingose patalpose, tad, atlikus tvarkymo darbus, jos bus grąžintos kariuomenei.

 

Pasak jo, persikėlimas į naujas patalpas ne tik padės sutaupyti valstybės lėšų, bet ir efektyviau vykdyti funkcijas, suteiks geresnę ir labiau motyvuojančią aplinką darbuotojams.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
17 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Romas
Romas
1 mėnesį

Kur vizualizacijose dingo dviračių takas?

Pilietis
Pilietis
1 mėnesį
Atsakinėti į  Romas

Man aktualesnis klausimas kodėl ten atsirado pigiakas pastatas – vizualizacijose gerokai geriau atrodo 😁

Vilnietis
Vilnietis
1 mėnesį

Viskas butu gerai jei ne vieta, ten ir taip jau daug offisu pridygo, o KAM visi reikalai turetu buti užmiestyje, kam jiems grustis mieste?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button