Nekilnojamas turtas

Tęsiasi Liepkalnio industrinio parko plėtra, V etapo investicijos – apie 23 mln. eurų

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Sirin development“ tęsia prieš penkerius metus pradėto Liepkalnio industrinio parko plėtrą – numatė V etapo statybas. Į jas bendrovė planuoja investuoti apie 23 mln. eurų.

165 tūkst. kv. m. logistikos centras 34,4 ha teritorijoje – tokį projektą Liepkalnyje, užsibrėžė įgyvendinti industrinio ir komercinio nekilnojamojo turto vystytojas. Bendros planuojamos investicijos sieks 82 mln. eurų.

Trys pirmi logistikos centro etapai, 62.500 kv. m, pilnai pastatyti ir nuomojami. Ketvirto etapo statybos įpusėtos, planuojamos investicijos – 13 mln. eurų. Nuomininkai patalpose galės įsikurti 2021 m. III ketvirtį.  Penktu etapu planuojama pastatyti 40 tūkst. kv. m nuomojamo ploto sandėlius su administracinėmis patalpomis – vadinamuosius „stock office“.

 

„Įgyvendinus visus etapus, „Liepkalnio industrinis parkas“ bus didžiausias A klasės ir A energetinio efektyvumo logistikos centras Baltijos šalyse. Besitęsiantis potencialių nuomininkų susidomėjimas buvo vienas iš pagrindinių faktorių, kuris lėmę mūsų sprendimą tęsti logistikos centro plėtrą. Džiaugiamės, kad tokių pastatų statyba skatina kompanijas iš senų tarybinių sandėlių ir perkrautų rajonų keltis į modernius, patogiam darbui pritaikytus logistikos centrus“, – teigia „SIRIN Development“ direktorius Laurynas Kuzavas.

„Liepkalnio industrinis parkas“ kuriamas pietinėje Vilniaus miesto dalyje, 34,4 ha teritorijoje šalia Liepkalnio gatvės.  Apskaičiuota, kad iš Liepkalnio industrinio parko per 20-25 min galima pasiekti didžiąją dalį Vilniaus miesto gyventojų.  Vilniaus centrą, autobusų ir traukinių stotis galima pasiekti vos per 15 min.

„Liepkalnio industrinis parkas“ populiarus tarp elektroninės prekybos ir logistikos paslaugas teikiančių įmonių. Čia įsikūręs „Lietuvos Paštas“, siuntų pristatymo ekspertai „DPD Lietuva“, tarptautinės logistikos bendrovės „Gevara“ ir „Nunner Logistics“, elektroninės baldų parduotuvės „Baldai1“ ir prekių tiekimo įmonės „Mportas“ sandėliai ir kt.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
19 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rami
Rami
5 dienas (-ų)

Greta centro turi gyvenamieji namai kilti, o ne industrinės patalpos. Baisu, kai neatsižvelgiama į tai, kas patogu žmogui, o proteguojamas tik verslo interesai. Juolab, kad šalia yra rajono didelės gyvenvietės….

Marius
Marius
3 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Rami

Namai atstumu vienas ar pora km nuo oro uosto? Jūs tikrai kažką supainiojot

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button