Nekilnojamas turtas

„TeleSoftas“ keliasi į „Green Hall“ – biurą išsirinko patys darbuotojai

Inovatyvių sprendimų bendrovė „TeleSoftas“ Vilniuje kelsis į SBA grupės nekilnojamojo turto (NT) įmonės „Urban Inventors“ plėtojamo verslo slėnio „Green Hall“ pastatą, kuriame iki šiol veikė „Barclays“ operacijų centras. „TeleSoftas“ nuomosis beveik 750 kv. m. ploto biuro patalpas, kuriose nuo kitų metų pavasario įsikurs 90 darbuotojų.

„Per keletą metų Vilniuje išaugome kone keturis kartus. Todėl turėjome priimti sprendimą keltis iš Vilniaus technologijų parko bendruomenės. Svarstėme įvairius variantus, o kai likome su trimis finalininkais, iškart kilo mintis, kad pati komanda turėtų pasirinkti savo darbo vietą. Galiausiai, nauju „TeleSofto“ biuru Vilniuje darbuotojai išsirinko „Green Hall“ pastatą, kuris išpildo visus mūsų augančios komandos lūkesčius“, – komentuoja „TeleSofto“ vadovas Algirdas Stonys.

Lietuvos IT bendrovė „TeleSoftas“ šių metų pradžioje buvo įtraukta į „Financial Times“ sudaromą sparčiausiai augančių Europos įmonių TOP 1000. Pasak „TeleSofto“, be prestižinės ir strategiškai patogios vietos Vilniaus centre darbuotojų pasirinkimą lėmė biuro patalpų kokybė.

 

„TeleSofto“ įsikėlimas į mūsų verslo centrą patvirtina pastarojo meto tendenciją – išaugusios iš bendradarbystės ar startuoliams skirtų patalpų IT bendrovės ieško didesnių biurų. Pagrindiniai jų reikalavimai dėl sveiko mikroklimato ir apšvietimo mums žinomi ir įgyvendinami dirbant su kitais klientais“, – sako „Urban Inventors“ vadovas Lionginas Šepetys.

Ieškodamas naujo biuro „TeleSoftas“ atliko kelių potencialių pastatų įrengimo, kondicionavimo, oro drėkinimo, šilumos sistemų, išplanavimo ir pastato vietos palyginamąją analizę.

„Kadangi šiais laikais dirbti gali iš bet kur, darbdaviui svarbiausia suteikti darbuotojams tokią darbo vietą, kurioje žmogus gali maksimaliai susikoncentruoti ir jaustis sveikai. Rinkdamiesi naują biurą svarbiausiu kriterijumi pasirinkome komfortišką mikroklimatą ir natūralų apšvietimą patalpose, nes jose darbuotojai praleidžia daugiausiai laiko. Tyrimai rodo, kad sveikas patalpų kondicionavimas ne tik apsaugo nuo sveikatos problemų. Tinkamas deguonies kiekis patalpose sumažina nuovargį ir didina produktyvumą. O tai profesionalams – svarbiausia“, – sako biuro paieškai vadovavusi „TeleSofto“ Infrastruktūros vadovė Reda Aleksandravičienė.

 

Anot R.Aleksandravičienės, šių metų rugpjūtį paskelbti „Harward Business Review“ tyrimo didžiosiose JAV kompanijose rezultatai parodė, kad iš papildomų darbo vietos naudų būtent patalpų oro kokybę, natūralų apšvietimą ir galimybę personalizuoti darbo vietą darbuotojai vertina labiausiai. Šiame tyrime taip pat padaryta išvada, kad patalpų oro kokybė ir apšvietimas turi didžiausią poveikį darbuotojų produktyvumui, laimei ir gerovei.

„Vertiname tai, kad veiklą Lietuvoje nutraukiant „Barclays“ operacijų centrui, „Green Hall 1“ pastatą renkasi ne tik kompanijų vadovybė, bet ir šių kompanijų darbuotojai. Nuomininkų eilė rikiuojasi ir jau rezervuota maždaug pusė verslo centro. Šiuo metu dar galima rinktis nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių kv. metrų ploto patalpas“, – sako SBA NT bendrovės „Urban Inventors“ komercijos padalinio vadovas Giedrius Muliuolis.

Planuojama, kad naujajame beveik 750 kv.m. „TeleSofto“ biure Vilniuje „Green Hall 1“ pastate pagal naują stilistiką bus įrengta apie 90 darbo vietų, susitikimų, aktyvaus ir ramaus laisvalaikio erdvės, valgomojo zona. Šiltuoju metų laiku darbuotojai galės dirbti ir lauke, kur Neries pakrantėje įrengtoje poilsio zonoje veikia spartusis bevielis internetas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button