MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotr.: niekonaujo.lt
Nekilnojamas turtas

Teismas įpareigojo „Reinhard“ grąžinti „Gerovės“ konservų fabriko nekilnojamąjį turtą Užupyje

Lietuvos apeliacinis teismas įpareigojo bendrovę „Reinhard“ gražinti iš „Gerovės“ konservų fabriko (GKF) įgytą nekilnojamąjį turtą (NT) ir žemės sklypo nuomos teises Vilniaus Užupio rajone, rašo „Verslo žinios“. 

Teismas konstatavo, kad GKF prarado turėtą daugiau nei 2,13 mln. eurų vertės NT, tačiau negavo ir ateityje negaus piniginių lėšų už parduotus pastatus.

„Pavyko apginti kontrolinio GKF akcijų paketo savininkų teises ir sugrąžinti neteisėtai perleistą milijonų vertės bendrovės turtą. Vykstant šiam ir kitiems susijusiems teisminiams ginčams, buvo atskleistas neįtikimas neteisėtų veiksmų mastas ir turto perėmimo schemos“, – teigia advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ asocijuotoji partnerė Donata Markevičienė.

Buvusios GKF vadovės Astos Jurėnienės susitarime su „Reinhard“ buvo numatyta, kad pinigus, gautus už statinius ir perleistas žemės sklypo nuomos teises, pirkėjas perves į bendrovės „Investment“ sąskaitą. Teismo nuomone, tai neatitiko GKF interesų, nes pinigai būtų pervesti abejotino mokumo su A. Jurėnienės šeima galimai susijusiai įmonei. VŽ nepavyko susisiekti su A. Jurėniene.

Pasak leidinio, du trečdalius Vilniaus „Gerovės” konservų fabriko valdantys akcininkai trečius metus teismuose aiškinasi dėl, jų manymu, neteisėtai perimto fabriko turto ir intelektinės nuosavybės. Daugelyje bylų akcininkams jau pavyko apginti savo ir bendrovės pažeistas teises, nors teisminiai ginčai dar tebevyksta. Akcininkai nutraukti verslą ir parduoti turtą nutarė 2015 metų vasarį. 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Verslo centrui „Narbuto 5“ suteiktas BREEAM pastatų tvarumo sertifikatas

ELTA

Įsibėgėja Vilniaus kogeneracinės jėgainės statybos darbai

Made in Vilnius

„Hanner“ ir „Spark“ investuoja į infrastruktūrą darbuotojams: verslo centre įrengta elektromobilių stotelė

Evaldas Činga

„Darnu group“ ir Telecentras skundžia teismo sprendimą dėl statinių Viršuliškėse sandorio

BNS

Daugiabučių renovacija sostinėje: tinkamomis įgyvendinti pripažintos 58 paraiškos

Donatas Andrijauskas

Sostinėje bus grąžinti sovietų nusavinti sklypai

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika