Nekilnojamojo turto vystymo įmonė „M.M.M. projektai“ skelbia, kad jos kontroliuojama bendrovė XXT sudarė S7 naujai plėtojamo biurų komplekso Vilniaus centre pardavimo sandorį.

Kaip teigiama įmonės pranešime, pasirašytas trijų verslo centro S7 pastatų, kurių nuomojamas plotas siekia 42 500 kv. m, pardavimo sandoris. Pirmojo pastato DC PIER pardavimas užbaigtas trečiadienį, o antrojo ir trečiojo pastatų pardavimus numatoma užbaigti atitinkamai iki šių metų antro ir ketvirto ketvirčio pabaigos. Bendra sandorio vertė viršija 128 mln. eurų ir yra rekordinė biurų segmente Baltijos šalių istorijoje. 

Trijų S7 pastatų pirkėja yra Švedijos kapitalo nekilnojamojo turto investicijų bendrovė „Eastnine“, kurios valdomas turtas – A klasės komercinės paskirties objektai Rygoje, Taline ir Vilniuje. 

Komentuodama įvykusį sandorį, „M.M.M. projektai“ valdybos pirmininkė Diana Dominienė teigė: „Sėkmingas S7 projekto išvystymas bei pardavimas yra labai svarbus „M.M.M. projektai“ pasiekimas. Statydami laikėmės aukštų aplinkosaugos standartų, taikėme modernius inžinerinius sprendimus. Džiaugiamės S7 pasiektais apdovanojimais, kas akivaizdžiai buvo įvertinta mūsų pritrauktų tarptautinių nuomininkų. Taip pat sulaukėme nemažai dėmesio iš tarptautinio kapitalo pirkėjų pardavimo procese, norinčių įsigyti S7“. 

Įmonė teigia, kad S7 jau spėjo sulaukti ir tarptautinio pripažinimo. Pirmas S7 pastatas DC PIER pripažintas geriausiu biurų pastatu Vidurio ir Rytų Europoje, jam suteiktas „BREEAM New Construction Excellent“ sertifikatas – pirmasis toks Lietuvoje ir antrasis Baltijos šalyse. Šiuo sertifikatu įvertinamas pastato poveikis aplinkai, naujų technologijų naudojimas ir infrastruktūros pritaikymas darbuotojų gerovei. Taip pat pastatas įvertintas ir pirmuoju Lietuvoje „Leesman+“ „Labai efektyvios darbo vietos“ sertifikatu. 

Šiuo metu baigti statyti pirmieji du S7 pastatai, trečiasis dar statomas, o ketvirtasis tik pradėtas plėtoti ir jo statybas numatoma pabaigti iki 2020 m. pabaigos. Pirmame pastate DC PIER įsikūręs „Danske“ banko Globalių paslaugų centras, antrame – „Telia“, trečiame pastate toliau plėsis „Danske“, o ketvirto pastato nuomininkų paieška dar nesibaigė.

Ieva Vidūnaitė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist