Šv. Jokūbo kvartale, vietoj planuoto „Clarion“ viešbučio, įsikurs Karališkoji britų mokykla

Komentarai 13

 1. Algirdas says:

  Tikrai nepritariu, greitai lietuvių kalbos jau nebeliks Lietuvėlėj.

 2. Lietuvė says:

  Kuriamas internatas, kur bus traumuojami vaikai. Britai turi prarastą traumuotą kartą tokių internatinių vaikų, kaip ir sovietinių internatinių emociškai traumuotų vaikų . “Puiki mokykla” ir Britanijoje yra tik 2? O kitas klausimas, ar Lietuvos valstybėje jau lietuvių kalba tampa užsienio kalba? Kodėl norime nutautinti savo vaikus?

  • q says:

   Puiki mokykla užauginti psichopatų,sociopatų kartą, kuri sėkmingai atstovaus Londono Sičio, mega korporacijų interesus ir galės be jokio gailesčio,gėdos išnaudoti eilinius gyventojus.

 3. Erikas says:

  Nesuprantau dėl valstybinės kalbos. Lietuvių kalba tik pasirenkama. Mūsų valstybės istorijos, geografijos, lietuvių literatūros ir pan. niekas nesimokys. Ar ministerija neturi mūsų piliečių ugdymui nustatyti privalomų reikalavimų. Suprantu, kada kitos valstybės piliečiai ugdomi, bet ir jiems turi galioti valstybės įstatymai.

 4. Skaitytojas says:

  Kai Lietuvos švietimas galutinai “nujotas”, tai ši naujiena rodo, kad vieta ilgai nebūna tuščia. Tegu tik dabar politikai, kairi-dešini-dar kitokie, nesiskelbia, kad švietimas jiems rūpi

 5. Grikis says:

  Tai tik etapas iki butų įteisinimo.

 6. Tatijana says:

  VA ,ČIA PUIKUS SPRENDIMAS🦾💯

 7. Mokytojas says:

  1853 m. Londone įkurta „Royal Russell“ mokykla yra išskirtinio išsilavinimo lyderė, kurią renkasi vietiniai ir užsienio mokiniai. Londone sėkmingai veikia dvi „Royal Russell“ mokyklos, viena – Kinijoje, o kitą švietimo miestelį planuojama atidaryti Busano mieste, Pietų Korėjoje. Tai es po Kinijos ar prieš Bangladešą?

  • Taip says:

   Taip, nekokybiškai suregztas autoriaus sakinys, man irgi pradžioj teko pakelti antakius iš nuostabos. Aiškesnis variantas būtų buvęs toks:
   “Londone jau sėkmingai veikia dvi „Royal Russell“ mokyklos, dar viena – Kinijoje, o ketvirtą švietimo miestelį planuojama atidaryti Pietų Korėjoje.”

 8. w says:

  tikrieji kolonistai išsiduoda, svarbiausia nukariauti jaunus protus

 9. vlgelmina says:

  gedą kad ligoninė b uvo bažnicieyi globoj mano žmon a p radirbo 38m

 10. vladas says:

  ar cia protingas spendimas mano nomonę ne

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist