Buvusio „Žalgirio“ stadiono žemės sklypo nuomos sutartis su įmone „Hanner“ nebus nutraukiama su sąlyga, kad įmonė pakeis šios teritorijos detalųjį planą ir jame bus numatyta erdvė stadionui.

„Hanner“ savininkas Arvydas Avulis sako, kad jis pats šioje vietoje stadiono nestatys.

Viešbučio statybos buvusio stadiono vietoje nebus stabdomos, tačiau turės būti keičiamas detalusis planas, jame numatant teritoriją, kurioje galėtų stovėti stadionas. Taip šįryt sutarė valdininkai ir verslininkas A. Avulis.

„Mūsų pagrindinis reikalavimas būtų detaliajame plane išskirti teritoriją ar galimybę statyti stadioną“, – sakė žemės ūkio viceministras Artūras Bogdanovas.

„Hanner“ valdybos pirmininkas sako, kad  nuomojamoje žemėje stadiono jis pats tikrai neplanuoja statyti. Esą susitarimas – tai apsidraudimas, kol Vilniaus valdžia pakeis miesto bendrąjį planą taip, kad teritorijoje nebūtų numatytas stadionas.

„Jeigu kas nori ką nors statyti toje teritorijoje, ten galima statyti verslo centrus, galima statyti gyvenamuosius namus, galima statyti ir stadioną. Ar bus ten stadionas, aš nežinau. Aš asmeniškai jo nestatysiu“, – teigė verslininkas.

Nacionalinė žemės tarnyba iš prokurorų yra gavusi nurodymą ištaisyti klaidas ir dėl šalia nuomojamos žemės, kurioje „Hanner“ baigia statyti daugiabučius. Bet ta situacija, pasak tarnybos vadovo, švelnesnė.

„Turėtų būti vertinamas tiek viešojo sektoriaus, tiek privataus sektoriaus galimos žalos. Ir šitoj vietoj greičiausia, kad didesnė žala būtų valstybei“, – aiškino Nacionalinės žemės tarnybos vadovas Danielius Kuprys.

Teisininkai tikisi, kad po šios istorijos bus inicijuotos pataisos, kurios ateityje leistų išvengti dviprasmybių ir įstatymų skirtingų interpretacijų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist