Nekilnojamas turtas

Statomam verslo centrui „BH Meraki“ suteiktas BREEAM sertifikatas

Nekilnojamojo turto investicinio fondo „Baltic Horizon Fund“ sostinėje plėtojamas verslo centras „BH Meraki“ už projektinius sprendimus įvertintas tarptautiniu „BREEAM Very good“ sertifikatu. Šis sertifikatas rodo, kad verslo centras suprojektuotas ir statomas vadovaujantis aukščiausio lygio tarptautiniais tvarumo ir energetinio naudingumo reikalavimais.

„Džiaugiamės šiuo oficialiu įvertinimu, kuris yra visos mūsų komandos įdirbio rezultatas bei įrodymas, kad pasirinkta plėtros kryptis yra teisinga. Mūsų siekis – išplėtoti biurų kompleksą, atitinkantį aukščiausius tarptautinius pastatų standartus ir išsiskiriantį inovatyviais inžineriniais sprendimais, kurie šiandieniniame kontekste tampa dar svarbesni. Verslui galime pasiūlyti modernias darbo erdves, į darbuotojų gerovę ir sveikatą orientuotus, draugiškus aplinkai pastato sprendimus, taip pat – ir konkurencingą nuomos kainą“, – teigia verslo centrą plėtojančios bendrovės „BH Meraki“ vadovas ir „Baltic Horizon Fund“ valdančios „Northern Horizon Capital“ valdybos narys Algirdas Vaitiekūnas.

Perkūnkiemio rajone statomas septynių aukštų ir 16 tūkst. kv. metrų verslo centras „BH Meraki“ turės A+ energetinio naudingumo klasę: jame bus įdiegta efektyvi šildymo, šaldymo ir vėdinimo bei drėkinimo sistema, pakeliamos grindys, ant pastato stogo veiks saulės elektrinės. Saulės energiją ketinama naudoti bendrų patalpų, tokių kaip konferencijų salių, holų, liftų, dušinių ir persirengimo zonų apšvietimui ir šildymui, taip siekiant sumažinti nuomininkų kaštus.

 

Prie verslo centro bus įrengta didesnė nei 2000 kv. metrų atvira poilsio erdvė, skirta darbuotojams ir bendruomenei. Tai bus viena didžiausių tokio tipo lauko poilsio erdvių mieste su žaliosiomis zonomis, lauko treniruokliais, krepšinio aikšte, vaikų žaidimo aikštele. Verslo centro darbuotojams bus skirta daugiau nei 400 automobilių saugojimo vietų, 40 elektromobilių krovimo stotelių, dviračių saugyklos.

Fondas „Baltic Horizon Fond“ tame pačiame Vilniaus Perkūnkiemio rajone šalia naujai plėtojamo „BH Meraki“ verslo centro nuo 2013 m. valdo ir biurų ir prekybos kompleksą „Domus Pro“. Pasak fondo atstovų, tai yra sparčiai išaugęs ir dideles investicijų į komercines patalpas galimybes turintis sostinės rajonas.

„Šiame sostinės rajone gyvena dešimtys tūkstančių žmonių, o prieš kelerius metus baigtas Vakarinis aplinkkelis ženkliai padidino susisiekimo infrastruktūros galimybes. Šalia „Domus Pro“ pradėjus veikti „BH Meraki“ verslo centrui, visas mūsų šioje vietoje valdomas turtas išsiplės iki 35 tūkst. kv. metrų. Tūkstančiai lankytojų kasdien patogiai vienoje vietoje galės mėgautis moderniomis darbo erdvėmis, restoranais, prekybos vietomis, sporto klubais. Greitėjant gyvenimo tempui tokia galimybė tampa vis aktualesnė ir patrauklesnė“, – sako Tarmo Karotamas, „Baltic Horizon Fund“ valdytojas.

 

T. Karotamas priduria, jog vienas didžiausių fondo prioritetų – kad plėtojami ir valdomi komerciniai nekilnojamojo turto objektai būtų draugiški aplinkai ir jų naudotojams, energiškai efektyvūs: tai leidžia investuotojams suteikti aukštesnę investicinę grąžą ir užtikrinti didesnę pastatų išliekamąją vertę. „BH Meraki“ verslo centras ne vienintelis „Baltic Horizon Fund“ priklausantis objektas, turintis BREEAM sertifikatą: juo taip pat yra įvertintas „Domus Pro“, biurų pastatai „Duetto I“ ir „Duetto II“, esantys Viršuliškėse.

Verslo centro „BH Meraki“ statybos darbai bus baigti ir pastatas atidarytas 2021 m. viduryje. Verslo centre patalpas nuomosis logistikos paslaugų įmonė „Baltic Consol Line“, klinika „InMedica“, restoranų tinklas „iLunch“.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button