Nekilnojamas turtas

Startuoja nemokamų renginių ciklas įsirengiantiems būstą

Namų apdailos centras „Unideco“ kartu su „Luminor“ banku pradeda seminarų ciklą skirtą žmonėms, kurie ieško naujo būsto, jį įsirengia ar renovuoja. Renginiuose numatoma aptarti įvairias temas – nuo investavimo į nekilnojamąjį turtą (NT) iki apdailos medžiagų pasirinkimo, netradicinių erdvių įrengimo, techninių specifikacijų. Nemokamus seminarus ves kviestiniai lektoriai: ekonomistai, NT vystytojai, architektai, dizaineriai, statybos darbų specialistai bei apdailos medžiagų tiekimo ir gamybos įmonių atstovai.

Prekybos centras jau kelerius metus kryptingai siekia tapti patrauklia lankytojams vieta, kurioje po vienu stogu galima ne vien įsigyti apdailos medžiagų, interjero detalių, tačiau ir gauti naudingų žinių, profesionalias specialistų konsultacijas. Seminarų metu lankytojai turės galimybę individualiai konsultuotis su banko specialistais, vertingų patarimų negailės architektai, dizaineriai ir kiti profesionalai.

„Tikime, kad partnerystė su „Luminor“ bus ypač naudinga mūsų klientams,  rengsime kokybiškus seminarus, edukuosime būsto įrengimo, remonto klausimais. Suteiksime praktiškų žinių, kaip sėkmingai ir sklandžiai valdyti šiuos procesus, kaip išsirinkti apdailos, interjero medžiagas, kokie galimi tvarūs ir inovatyvūs dizaino sprendimai“, – apie naująjį projektą pasakoja „Unideco“ rinkodaros vadovė Viktorija Urbelytė.

 

Tuo tarpu „Luminor“ specialistai susirinkusius švies finansinio raštingumo klausimais – padės įvertinti savo finansines galimybes, patars, kaip skaičiuoti investicijas, naujo ar renovuojamo būsto llikvidumą. Ekonomistai pasidalins savo sukaupta patirtimi aktualia tiek planuojantiems įsigyti nekilnojamąjį turtą, tiek jau įsigijusiems ir jį įsirengiantiems.

Didelio susidomėjimo sulaukusius nemokamus renginius Vilniuje, Šiaurės miestelyje įsikūręs prekybos centras  organizavo ir praėjusiais metais. Kaip teigia V. Urbelytė, vis labiau auga klientų poreikis informacijai apie būsto įrengimą ir dizainą: „Būsto įrengimas yra kompeksinis procesas, kuriam labai reikalinga „gyva“ specialistų konsultacija. Ieškant informacijos internete  ir savarankiškai perkant apdailos, interjero medžiagas dažnai sunku įvertinti jų kokybę, kainą, suprasti technines specifikacijas. Juk kiekviena klaida kainuoja labai brangiai, netinkamai suplanuotos erdvės, pasirinktos nekokybiškos medžiagos vėliau gali atnešti nuostolių.“

Pastebima, kad klientai vis labiau domisi erdvių planavimu – kaip taisyklingai parengti techninius būsto išdėstymo, santechnikos, elektros, grindų dangų, šildymo, vėdinimo planus ir išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų. Taip pat domimasi, kaip įsirengti ne vien estetišką, stilingą, tačiau ir tvarų, energetiškai efektyvų būstą, ieškoma originalių apdailos ir dizaino sprendimų.  

 

Pirmasis seminaras „Naujo būsto pirkimas: įvertink savo galimybes“ numatomas kovo 5 d. 17 val. Vilniuje, namų apdailos centre „Unideco“. Seminaro metu „Luminor“ Privačių klientų finansavimo grupės vadovė Regina Ungulaitienė pasidalins žiniomis ir patirtimi apie naujo būsto pirkimą: kaip įsivertinti savo realias galimybes, ką svarbu žinoti apie būsto paskolas, priimtinais ir nepriimtinais turto pavyzdžiais. Prekybos centre nuolat organizuojami seminarai aktualiomis temomis, skirti architektams, interjero dizaineriams ir naujakuriams, o lankytojams teikiamos interjero konsultacijos. Taip pat „Unideco“ veikia daugiau nei 33 skirtingi specializuoti apdailos bei interjero salonai ir interjero specialistams skirta bendradarbystės erdvė.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button